Księżna Kate zszokowała pasażerów samolotu! Co zrobiła?

Co byś powiedziała, gdybyś po wejściu na pokład samolotu zobaczyła... księżną Kate?

katenapokladzie.jpg

Księżna Kate jest ostatnio naprawdę zapracowana - niemal codziennie pojawia się na ważnym, oficjalnym spotkaniu w towarzystwie innych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Kilka dni temu, przed Kate stanęło jednak naprawdę poważne zadanie - poważniejsze niż do tej pory. Dlaczego?

Księżna odbyła bowiem swoją pierwszą zagraniczną podróż dyplomatyczną zupełnie sama. Tym razem nie towarzyszył jej ani mąż, ani szwagier, ani żaden inny członek brytyjskiej monarchii, choć według doniesień zagranicznych mediów, miał jej towarzyszyć asystent królowej Elżbiety II. 

Księżna z misją?  

W tę pierwszą samodzielną podróż Kate wybrała się do Holandii, która jest jednym z głównych partnerów handlowych Wielkiej Brytanii. Jak mówi się w politycznych kuluarach, księżna mogła tam polecieć po to, by podtrzymać dobre stosunki dyplomatyczne między państwami, co może być przydatne zwłaszcza wtedy, gdy Brexit stanie się faktem i Wielka Brytania zacznie wychodzić z Unii Europejskiej.


Środek lokomocji w podróży Kate wybrała jednak dość nietypowy. Dlaczego? Księżna postanowiła skorzystać nie ze specjalnie przygotowanego dla niej helikoptera czy królewskiego samolotu, ale... brytyjskich linii lotniczych British Airlines i wybrała klasę ekonomiczną!

Szok na pokładzie samolotu  

Jakież było zdziwienie pasażerów samolotu, gdy tuż przed rozpoczęciem lotu z Londynu do Rotterdamu zobaczyli na pokładzie księżną! Jak zareagowali? W ruch poszły oczywiście telefony komórkowe, którymi pasażerowie robili zdjęcia nieco zdziwionej całym zamieszaniem Kate. Jedno ze zdjęć, które zostało udostępnione w sieci możesz zobaczyć poniżej. 


Co sądzisz o całej sytuacji? Czy to dobrze, że księżna wybrała taki rodzaj transportu, czy jednak żonie księcia nie wypada podróżować w tak "normalny" sposób? Zdania na ten temat są podzielone, czekamy na komentarze! 

zdjęcie: Instagram  

ID galerii:2406


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 17.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×