Jaka matka, taka córka! Ta dziewczynka odziedziczyła po mamie niezwykłą cechę! Jaką?

Córeczka odziedziczyła po mamie niecodzienny wygląd!

FotorCreated1 (1).jpg

Kiedy Millianna przychodziła na świat, nikt się nie spodziewał, że odziedziczy po mamie pewną niezwykłą cechę. Dziewczynka urodziła się z pasmem włosów, które są pozbawione pigmentu. Stała się czwartą osobą w rodzinie, która nosi białe włosy na czubku głowy. Nie wiadomo jednak, czy jej prababka była pierwszą osobą w rodzinie, która posiadała tę cechę, bowiem jako dziecko została zaadoptowana, a jej rodzice biologiczni nigdy się nie odnaleźli.

1.jpg

Brianna, mama dzieczynki, miała nadzieję, że jej córka będzie wyglądała podobnie. Opowiada, że kiedy po raz pierwszy ją przytuliła, od razu wiedziała, że córka jest do niej podobna.

Ta wyjątkowa cecha jest spowodowana poliosis. To odbarwienie włosów, które towarzyszy bielactwu nabytemu, które z kolei jest defektem skóry polegającym na braku pigmentu w niektórych jej obszarach. Matka dziewczynki ma nadzieję, że córka przyzwyczai się do swojej wyjątkowej cechy i nigdy nie będzie z tego powodu dyskryminowana.

Kiedy ja byłam mała, moi rówieśnicy nazywali mnie skunksem i robili wszystko, aby mnie obrazić. Przeszkadzało mi to, ale z wiekiem nauczyłam się kochać moje włosy i cieszyć się niepowtarzalnym wyglądem. Mam zamiar wychować swoją córkę w przekonaniu, że jest piękna i wyjątkowa. Chcę, aby nie słuchała ludzi, którzy będą wygłaszali negatywne opinie na temat jej wyglądu.

2.jpg

Na bielactwo cierpi również Winnie Harlow, top modelka, która w młodości spotkała się z dyskryminacją. Pomimo tego, że zrobiła ogromną karierę w świecie mody, do dzisiaj zmaga się z prześladowaniem z powodu swojego wyglądu. Podczas jednego z pokazów mody, w którym brała udział wizażystka podeszła do niej i zapytała: i co ja niby mam z tym zrobić? Kobieta od lat udowadnia, że niedoskonałości nie stoją na przeszkodzie w osiąganiu sukcesów, a prawdziwe piękno drzemie w każdym człowieku.

3.jpg

Źródło: dailymail 

Zdjęcia: youtube

ID galerii:2425


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 22.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Bat na zmarszczki

    botoks

    Gdy się śmiejesz lub złościsz, wprawiasz w ruch skórę i mięśnie mimiczne twarzy nawet 15 tysięcy razy dziennie! Te ciągłe ruchy z czasem pozostawiają po sobie ślady, czyli zmarszczki.… czytaj więcej