Damsko męskie sprawy

Damsko męskie sprawy
Liczba członków: (48)

Dyskusje na temat związków, jak jest, jak być powinno, co można/trzeba/nie wolno - wymiana zdań

Dyskusje w grupie

Tytuł
Postów
Feire 2017 (wątek przyklejony)
8

Ostatni post dodany przez karol6B

A ja w ferie zrobiłem coś pożytecznego czyli szkolenie BHP. Myślę, że takie coś przyda się nie jednej osobie. Dlatego polecam wejść na http://bhp-proper.pl/uslugi/szkolenia-bhp i zapoznać się z ich ofertami. Mają naprawde ciekawe opcja, każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Szkolenia wstępne

3

Ostatni post dodany przez AgaWielgos

A patrzyłaś na AirBnB? Czasami można tam znaleźć noclegi w rozsądnych cenach

Paczki do Walii (wątek przyklejony)
3

Ostatni post dodany przez sylwia72

Jakbyście szukali opakowań do przesyłek to polecam hurtownię Rajapack http://www.rajapack.pl/koperty-tuby/koperty-kartonowe/koperty-tekturowe.html . Mają szeroki asortyment kopert różnej wielkości zarówno papierowy jak i z tektury. Maja takie zabezpieczone folią bąbelkową od środka i takie z regulowaną grubością. Przy większych zamówieniach można zamówić opakowania z logo firmy.

Budowa domu (wątek przyklejony)
29

Ostatni post dodany przez tikama20

Jeśli już budujemy dom to warto też zastanowić się w początkowym etapie w jaki sposób będziemy go ogrzewać. Według mnie jeśli chodzi o ogrzewanie gazowe koszt takiej instalacji jest najniższy i to własnie w ten rodzaj ogrzewania warto zainwestować

Dojazd do Niemiec (wątek przyklejony)
9

Ostatni post dodany przez cytadela

Regularnie odwiedzam mojego syna w Monachium i korzystam tylko i wyłącznie z usług przewozowych, oferowanych przez firmę Busem do Niemiec http://www.busemdoniemiec.eu/. Bardzo szybko i komfortowo przebiega podróż, poza tym nie obdzierają z pieniędzy za bardzo. W koszt ostatecznej ceny wlicza się również ubezpieczenie na czas jazdy. Uważam, że nie ma aktualnie lepszej opcji. Co jeszcze jest fajne, dowożą bezpośrednio pod wskazany adres, a ludzie, którzy to prowadzą bardzo uprzejmi i uśmiechnięci.

transport kanapy (wątek przyklejony)
4

Ostatni post dodany przez nightlight

Wielu kurierów oferuje takie usługi, wystarczy poszukać z Internecie.

Czytacie te same książki? (wątek przyklejony)
31

Ostatni post dodany przez LadyGaga

my nie czytamy tych samych książek bo mamy odmienny gust jeśli chodzi o gatunki literackie.

tabletki a prezerwatywa (wątek przyklejony)
17

Ostatni post dodany przez OneMilion

Tabletki to była moja pierwsza antykoncepcja :) W momencie kiedy zdecydowałam się na dzidziusia i urodziłam postawiłam na wkładkę hormonalną taką na 3 lata (levosert). Jest dużo wygodniejsza bo nie muszę codziennie pamiętać o tabsie i naprawdę świetnie sie po niej czuję.

Żonaty mężczyzna (wątek przyklejony)
37

Ostatni post dodany przez LadyGaga

ja nie rozumiem kobiet które pchają się do żonatego mężczyzny. To brak szacunku dla uczuć danej kobiety. Poza tym, jak można budować własne szczęście na czyimś nieszczęściu.

1

Ostatni post dodany przez Tuli

Witam chciałabym się zapytać o wasze doświadczenia ze zgodnością terminu porodu wyznaczonego przez lekarza i przy pomocy usg. Mój ginekolog wyznaczył mi termin na 10.08.2017 Taką samą datę wskazuje mi http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/kalkulator-terminu-porodu.html natomiast dzisiaj na usg data porodu została wyznaczona na 20.08.2017 Nie wiem czy bardziej wiarygodny jest termin z ostatniego dnia miesiączki czy usg?

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »
Nowy wątek ››