Damsko męskie sprawy

Damsko męskie sprawy
Liczba członków: (47)

Dyskusje na temat związków, jak jest, jak być powinno, co można/trzeba/nie wolno - wymiana zdań

Dyskusje w grupie

Tytuł
Postów
Feire 2017 (wątek przyklejony)
6

Ostatni post dodany przez krysia

w tym roku spędziliśmy tydzień w Zakopanym i na tamtejszych stokach. Śniegu było bardzo dużo i ceny wynajęcia sprzętu też nie aż tak wysokie

2

Ostatni post dodany przez krysia

polecam Centrum Szkoleniowo Konferencyjne Uł - http://csk.uni.lodz.pl/

Paczki do Walii (wątek przyklejony)
3

Ostatni post dodany przez sylwia72

Jakbyście szukali opakowań do przesyłek to polecam hurtownię Rajapack http://www.rajapack.pl/koperty-tuby/koperty-kartonowe/koperty-tekturowe.html . Mają szeroki asortyment kopert różnej wielkości zarówno papierowy jak i z tektury. Maja takie zabezpieczone folią bąbelkową od środka i takie z regulowaną grubością. Przy większych zamówieniach można zamówić opakowania z logo firmy.

Budowa domu (wątek przyklejony)
29

Ostatni post dodany przez tikama20

Jeśli już budujemy dom to warto też zastanowić się w początkowym etapie w jaki sposób będziemy go ogrzewać. Według mnie jeśli chodzi o ogrzewanie gazowe koszt takiej instalacji jest najniższy i to własnie w ten rodzaj ogrzewania warto zainwestować

Dojazd do Niemiec (wątek przyklejony)
9

Ostatni post dodany przez cytadela

Regularnie odwiedzam mojego syna w Monachium i korzystam tylko i wyłącznie z usług przewozowych, oferowanych przez firmę Busem do Niemiec http://www.busemdoniemiec.eu/. Bardzo szybko i komfortowo przebiega podróż, poza tym nie obdzierają z pieniędzy za bardzo. W koszt ostatecznej ceny wlicza się również ubezpieczenie na czas jazdy. Uważam, że nie ma aktualnie lepszej opcji. Co jeszcze jest fajne, dowożą bezpośrednio pod wskazany adres, a ludzie, którzy to prowadzą bardzo uprzejmi i uśmiechnięci.

transport kanapy (wątek przyklejony)
4

Ostatni post dodany przez nightlight

Wielu kurierów oferuje takie usługi, wystarczy poszukać z Internecie.

Czytacie te same książki? (wątek przyklejony)
30

Ostatni post dodany przez krysia

to nić złego jeśli mamy inne pasje. Jeśli tylko umiemy się dogadać to okej

tabletki a prezerwatywa (wątek przyklejony)
16

Ostatni post dodany przez szeherezada

Tabletki nie dają 100% pewności. Moja koleżanka brała regularnie tabletki i ma teraz śliczną córeczkę ;) A prezerwatywy nie każdy lubi, więc to kwestia wyboru. Tym bardziej, że jak masz stałego partnera to wydaje mi się, że przed mniejszymi infekcjami uchroni Cię dobry płyn do higieny intymnej. Ale osobiście odradzam tabletki. Sama je brałam 4 lata, a jak odstawiłam był armagedon, zarówno z krwawieniem, jak i z hormonami. Byłam tak rozchwiana emocjonalnie, że wiem, co muszą czuć kobiety w czasie menopauzy, na wszystkich się wyżywałam i to było silniejsze ode mnie. No i te pryszcze! Miałam trądzik większy niż jako nastolatka. Rok to trwało, a tyle nerwów co mi zjadło to - nigdy więcej tabletek.

Żonaty mężczyzna (wątek przyklejony)
36

Ostatni post dodany przez malami86

hmm cieżka sytuacja. Musisz mieć świadomość, ze tamta druga nie będzie zadowolona. No i nie wiadomo jak zareagują dzieci.
Spróbuj się postawic w jej syt. Z drugiej strony Twoje szczęście też jest ważne

1

Ostatni post dodany przez nataszado20

Hej, czy korzystacie z czegoś takiego jak Nosidełko dla niemowląt? Ja ostatnio takie cudo zakupiłam i jestem wniebowzięta mogąc w ten sposób chodzić na spacery z moim maluszkiem. Same też powinnyście sobie coś takiego sprawić bo to jest super!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »
Nowy wątek ››