Impreza firmowa z cateringiem

Pracujesz w dużej korporacji i planujesz zorganizować imprezę firmową? Nie masz pomysłu na catering? Z Agencją Cateringową Party każdy bankiet się uda! Polecamy!

Agencja Cateringowa Party

Kolejne zlecenia, lista telefonów do wykonania, codzienne spotkania, stos dokumentów i permanentny brak czasu? To powszedniość dnia niejednej z nas. Ciągle zabiegane, z coraz bardziej napiętym grafikiem i nowymi zadaniami na jutro, nie mamy czasu zająć się pełną organizacją nadchodzących imprez firmowych - jubileusz firmy, otwarcie fili, uroczystość wręczenia nagród czy wprowadzenia na rynek nowego produktu, impreza integracyjna czy może świąteczny poczęstunek dla pracowników... Okazji jest tak wiele, a czasu ciągle za mało. Milion Kobiet to rozumie i Milion Kobiet nie raz przez to przechodziło, dlatego poleca Wam fachową pomoc, nie tylko w obszarze cateringu, ale również w aspekcie kompleksowej organizacji wszelkich dużych imprez korporacyjnych czy spotkań biznesowych. Dzięki Agencji Cateringowej Party nasze imprezy wyróżniały się nie tylko wspaniałym smakom serwowanych potraw, ale także doskonałą organizacją!


Agencja Cateringowa PartyAgencja Cateringowa Party należy do czołówki polskich firm cateringowych, utrzymując swoją jakość i wysoki poziom już od 20 lat! W tym roku Party obchodzi swój Jubileusz i z tego tytułu, korzystając z okazji, redakcja Milion Kobiet życzy całej ekipie Party nowych i smakowitych wyzwań oraz satysfakcji z każdego podjętego przedsięwzięcia.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i adaptacji do coraz nowszych wymagań, Party jest szczególnym partnerem do rozmów i wspólnych działań. Jeśli Twoim celem jest zorganizowanie przyjęcia, z którego wspomnienia na długo zostaną w Waszych myślach, w pamięci Waszych smaków i w głębi Waszych serc, nie zastanawiaj się długo - Party, zawsze gotowe, pozostaje do Twojej dyspozycji ... i wyobraźni!

Party tworzy zespół kompetentnych menadżerów, wykwalifikowanych kucharzy czy taktownych, posługujących się wieloma językami kelnerów, którzy czuwają nad powodzeniem każdego przyjęcia. Dlatego nie musisz obawiać się powierzenia Party żadnego zlecenia - bankiety, koktajle, lunche, konferencje, eventy oraz wszelkie imprezy to gwarancja sukcesu Twojej Firmy, jak i sukcesu Twojego.

Agencja Cateringowa PartyZobacz co oferuje Tobie i Twojej Firmie Agencja Cateringowa Party:

  • zróżnicowany pod względem serwowanych dań i potraw doskonały catering, który zachwyci niejednego smakosza
  • pełna organizacja wydarzenia firmowego
  • rezerwacja i wynajem sali
  • opracowanie scenariusza
  • zapewnienie sprzętu audiowizualnego
  • zapewnienie obsługi technicznej
  • zapewnienie oprawy artystycznej
  • obsługa w zakresie PR


...  już czas by uświetnić wyjątkowe wydarzenia w życiu Twojej Firmy!

Agencja Cateringowa Party to gwarancja smacznych potraw, profesjonalnej obsługi i zadowolonych Gości!

Możesz mieć pewność, że świeże i wykwintne potrawy, fachowa i miła obsługa oraz wspaniała oprawa artystyczna przyjęcia zagwarantują Ci długofalowy sukces i satysfakcję, z kolejnego udanego przedsięwzięcia, którego się podjęłaś. Bo świat należy do Ciebie!

Wybierz tylko czas i miejsce ... na dziedzińcu zamku, na statku, czy w środku lasu i ciesz się z powodzenia spotkania. Całę resztę pozostaw Party. Tak jak czyni to Milion Kobiet...

Dodał(a): Małgorzata Piguła , Piątek 30.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
spider
Eh nie ma to jak imprezka firmowa http://www.spidergames.pl/
Dodano: 2016-01-25 22:08:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×