Różowa, naturalna czekolada to najnowszy hit Internetu. Spróbujecie?

Jest zdrowa, a do tego ma wyjątkowy smak!

czekoooool.jpg

Mimo że niektórzy twierdzą, że jedynie czarna czekolada jest w pełni prawdziwa, my uwielbiamy również białą! Teraz wszyscy miłośnicy nietypowych smaków będą mieli do wyboru również różową, w 100 % naturalną wersję czekolady. Stworzył ją producent kakao Barry Callebaut. Co ciekawe, czekolada nie zawiera żadnych sztucznych barwników- jest produkowana z rubinowych nasion kakaowca, które ją "zabarwiają". Już teraz najnowszy wynalazek cieszy się ogromnym zainteresowaniem internautów.

Rubinowa czekolada ma delikatny, orzeźwiający smak. Owocowy posmak sprawia, że można ją jeść bez końca... Nie możemy się doczekać, kiedy czekolada pojawi się w naszym kraju. Twórca różowego, kulinarnego wynalazku już teraz twierdzi, że stanie się on prawdziwym hitem na rynku.


Zdjęcia: Instagram.com


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 12.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Potrzebujesz strony internetowe radom http://www.devilart.pl/strony-internetowe/radom zadzwoń do nas
Dodano: 2017-11-17 15:18:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
Potrzebujesz strony internetowe radom http://www.devilart.pl/strony-internetowe/radom zadzwoń do nas
Dodano: 2017-11-17 15:18:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
nie, nie spróbuję. to chyba pierwsza słodycz która na sam widok mnie obrzydza. tabsy iqgreen to gwarancja zrzucenia kilogramów bo sama na nich schudłam aż 13 w dwa miesiące ale jakby mi ktoś to paskudztwo pod nos podtykał to myślę że zrzuciłabym jeszcze wiecej.
Dodano: 2017-09-12 13:35:30 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×