Zobacz najfajniejsze skórzane plecaczki damskie

Nie wybierasz się na wycieczkę ani nie idziesz do szkoły, a pomimo tego szukasz plecaka? Doskonały wybór! Zobacz, jakie plecaki są najmodniejsze w tym sezonie i dowiedz się, z jakimi stylizacjami najlepiej je łączyć!

iStock_90414937_SMALL (1).jpg

Plecaki już dawno przestały służyć wyłącznie do noszenia w nich książek. W świecie mody pełnią rolę fantastycznego dodatku do przeróżnych stylizacji. Wielu projektantów rezygnuje z zamieszczania w swoich kolekcjach torebek i zastępuje je modnymi plecakami.

ELEGANCKIE DAMSKIE PLECAKI SKÓRZANE

Skóra naturalna najczęściej kojarzy nam się z czymś eleganckim i drogim. Jest stosowana nie tylko w branży odzieżowej. Wszystko ze względu na jej cechy. Przede wszystkim skóra naturalna jest bardzo wytrwała. Ma oczywiście również swoje wady. Jest narażona na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i jest pozyskiwana ze zwierząt.

Czarne eleganckie damskie plecaki skórzane perfekcyjnie zastąpią torebki wybierane przez kobiety do stylizacji klasycznych. Będą też świetnie podkreślały romantyczne stylizacje. Nadadzą też rockowego smaczku założone do krótkiej spódniczki i czarnych botków. Plecaki mają dwie niepodważalne zalety – zawsze są wygodne i praktyczne. Biały elegancki plecak zarzucony niedbale na jedno ramię z pewnością zwróci na Ciebie uwagę.

Elegancki plecak nie musi oznaczać plecaka skórzanego. Modne są w zasadzie wszystkie rodzaje materiałów zaczynając od tych płóciennych, kończąc na plastikowych. Jednak jeżeli wybierzesz plecak skórzany, będziesz miała pewność, że nie zniszczy się również szybko co te wykonane z innych materiałów. Śmielsze kobiety mogą wybrać odważniejsze wzory w panterkę lub zeberkę.

PLECACZKI DAMSKIE ZE SKÓRY EKOLOGICZNEJ

Skóra ekologiczna jest znana od dziesięcioleci. Dzisiaj skóra sztuczna potrafi bardzo dobrze imitować tą naturalną. Niestety jej parametry takie jak przepuszczalność powietrza i narażenie na uszkodzenia są dużo gorsze niż skóry naturalnej. Właśnie dlatego tak bardzo różni się ceną od tej naturalnej. Zaletą skóry ekologicznej jest jednak fakt, że narażona na działanie słońca lub wody nie zniszczy się tak szybo, jak jej naturalna wersja. Plecaczki damskie ze skóry ekologicznej będą idealnym dodatkiem do twojej stylizacji. 

Zdjęcie: iStock

ID galerii:772


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Piątek 26.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×