Jak modnie zawiązać szalik?

Szalik to prawdziwy it - dodatek sezonu jesienno-zimowego! Zobacz, jak go wiązać i zestawiać z ubraniami, aby wyglądać zjawiskowo!

szalikiwiazanie.jpg

Szalik to dodatek, który uwielbiamy! Dlaczego? Nie dość, że jest modny, a odpowiednio dobrany potrafi być bardzo twarzowy, to jeszcze dzięki niemu nie marzniemy w jesienne i zimowe dni! I mowa tu nie tylko o szalikach będących modowymi klasykami, jak np. wiecznie modny szaliczek w angielską kratę, ale także wszelkiego typu modne, wzorzyste i obszerne szale, czy też popularne "szaliko-chusty". Jak je nosić i łączyć z innymi elementami ubioru? Oto nasze rady!Szalik szalikowi nierówny

Aby wyglądać modnie wybieraj te szaliki, które są obszerne, długie - takie, które możesz okręcić sobie kilkakrotnie wokół szyi lub nonszalancko zawiązać. W tym sezonie do łask powracają też "puchate" i miękkie w dotyku szale, które będą Cię przyjemnie otulać. 

Te króciutkie czy wełniane szaliki, które dobrze pamiętamy z dzieciństwa będą na pewno dostarczać ciepła, ale nie będą wyglądały tak twarzowo. Piękne i modne szale z domieszką różnych ciekawych materiałów dostaniesz obecnie niemal w każdym sklepie odzieżowym, a już na pewno w każdej "sieciówce". Jak wiązać taki obszerny szal? Jak fajnie zawiązać szalik?

Aby modne i ciekawie wyglądać w szaliku trzeba go wiązać nieco niedbale, nonszalancko, tak, aby wyglądało, że nie włożyłyśmy w to zbyt wiele wysiłku. 

Wystarczy założyć szalik na ramiona i nonszalancko okręcić wokół szyi, lekko związując lub też nie związując go w ogóle. 

W rzeczywistości istnieje bardzo wiele sposobów wiązania szalika, w zależności od potrzeby, a my na co dzień wykorzystujemy tylko niewielki ich procent. 

Na filmiku poniżej znajdziesz aż 25 sposobów na fajne zawiązanie szalika, możesz się zainspirować! 

 zdjęcie: iStock Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 21.09.2016 (aktualizacja: 2016-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×