Jennifer Aniston - poznaj tajniki jej stylu

Zainspiruj się stylem uwielbianej przez miliony fanów aktorki, którą w tym roku okrzyknięto „Najpiękniejszą Kobietą Świata”.

jen main .jpg

Jennifer Aniston nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To jedna z amerykańskich „dziewczyn z sąsiedztwa”, które kocha cały świat. Od kiedy Jen, a dla wielu, niezmiennie, serialowa Rachel Green z kultowych „Przyjaciół”, pojawiła się na srebrnym ekranie, pozostaje ikoną mody i stylową inspiracją dla milionów kobiet na całym świecie. Tym bardziej, że pomimo prawie pięćdziesięciu wiosen na karku, Jennifer po raz drugi w karierze została okrzyknięta przez amerykański magazyn „People” - „Najpiękniejszą Kobietą Świata”, bijąc tym samym na głowę nawet o połowę młodsze koleżanki.

Mniej znaczy więcej 

Jak wyznała niedawno w wywiadzie dla „biblii wszystkich fashionistek” - amerykańskiego wydania „Vogue”, jej motto w doborze garderoby to: „im mniej tym lepiej”. Aniston słynie z zachowawczości i minimalizmu. Na czerwony dywan zawsze wybiera klasyczne kreacje od sprawdzonych projektantów i nigdy nie popełnia modowych błędów. Również na co dzień Jennifer nie szokuje, ale stawia na dobrej jakości, stylowe i… wygodne ubrania. Jennifer nie przesadza także z biżuterią. Uwielbia niewielkie błyskotki delikatnie podkreślające jej subtelny typ urody zgaszonego lata. 

Jednym z jej sprawdzonych znaków rozpoznawczych z całą pewnością jest też blond fryzura. I choć naturalnie Jen jest szatynką, przez niemal całą karierę, dzięki odpowiedniej pielęgnacji olejami oraz zabiegom fryzjerskim, rozjaśniane włosy z charakterystycznym blond balejażem są jej niezaprzeczalnym atutem. 

Najpiękniejsza w dresie
Na pytania o sekrety urody Jennifer odpowiada krótko: „Najpiękniejsza czuję się w dresie, tuż po gimnastyce. Synonimem piękna jest dla niej odpowiednie dbanie o siebie, choć przyznaje, że sama musiała się go nauczyć – znaleźć „swoje” kolory, ulubiony trening, zaakceptować to, co dostała w darze od natury i zająć się tym najlepiej, jak potrafi.

Jej kluczem do sukcesu jest zdrowa dieta i zdrowe… podejście do kariery. Aniston stroni od zbytniej uwagi mediów, nie czyta plotek o sobie, a jej ciche wesele z obecnym mężem Justinem Theroux było niespodzianką nawet dla zaproszonych na nie pod pretekstem imprezy gości, po to, aby żadne zdjęcia lub historie z uroczystości nie przedostały się do Internetu. Być może to właśnie dzięki tym zabiegom, na ustach Jennifer wciąż gości szczery uśmiech, a fani uwielbiają jej niezmanierowaną przez wielki świat osobowość. Bo przecież nie szata, a w każdym razie, nie tylko ona, zdobi człowieka.


aniston.jpg

Jennifer Aniston na czerwonym dywanie zawsze olśniewa. 

jen z meem.jpg

 Jennifer w towarzystwie męża Justina Theroux.

jennifer biega.jpg

 W zdrowym ciele zdrowych duch! 

Zobacz też: Konkurs! Do wygrania darmowe wejściówki na najnowszy film z Jennifer Aniston! zdjęcia: FameFly

Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 05.05.2016 (aktualizacja: 2016-11-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×