Modne torebki

Podążając tropem najnowszych trendów, warto inwestować nie tylko w ubiór i kosmetykę. Bardzo ważnym elementem modnego świata są zdecydowanie akcesoria.

To akcesoria sprawiają, że jeden strój potrafi wyglądać zupełnie inaczej z innymi dodatkami. W tym sezonie najmodniejsze torebki pozwolą ci wyrazić siebie. Dla każdego znajdzie się coś interesującego. Mnóstwo kolorów i fasonów. Przeróżne też są materiały, z których wykonane są torebki. Małe torebeczki, które tak chętnie nosimy przez ramię – nadal są modne! Listonoszki, kopertówki jak i torebki worki także. Mają może nieco inne kolory niż w poprzednim sezonie ale to jest to, co przecież kochamy. Coraz więcej widzimy różnego rodzaju aktówek, które można nosić oczywiście nie tylko do pracy. A więc modne torebki to takie, które najbardziej odpowiadają waszym gustom. Teraz wszystko jest modne pod warunkiem, że bardzo dobrze skomponowane. To sztuka pomieszać style i nadal wyglądać rewelacyjnie i zachwycająco. W tym sezonie z pewnością znajdziecie wymarzoną torebkę.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
lola11
Nie uważam że teraz wszystko jest modne.. wydaje mi się że klasyczne torebki, w jednolitym kolorze są zawsze modne i ponadczasowe. Jeżeli wytrzymają próbę czasu ;)
Dlatego polecam torebki skórzane - http://www.dodatkowo.com/pl/p/Torebka-damska-ze-skory-naturalnej%2C-prostokatna/398
Dodano: 2013-10-19 13:31:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×