60-letni hipster ma szansę zostać modelem?

Widzicie go przed obiektywem?

rrr cover.jpg

W dzisiejszym świecie sława jest na wyciągnięcie ręki. Przynajmniej w przypadku osób które potrafią (i lubią) się wyróżniać. Świat zna już kilka takich postaci. Teraz do jej grona dołączył hipsterski 60-latek, który zamieścił zapytanie na portalu Reddit.com co trzeba zrobić, by rozpocząć karierę modela.


Mężczyzna praktycznie z miejsca otrzymał kilka ofert pracy. Kolejne same go znajdowały. Pół roku później 60-latek był już profesjonalnym modelem.

Zobacz też: Co tym razem reklamuje kotka Karla Lagerfelda? 


Philipe Dumas, bo tak się nazywa nasz bohater, jest idealnym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno, by spełnić swoje nawet najskrytsze marzenia.


Zacznijmy zatem od początku - jak to się stało, że mężczyzna, który studiował prawo, a ostatecznie pracował w reklamie i przy produkcji filmowej… pracuje teraz jako model? Twierdzi, że zawsze pasjonował go świat mody, jednak nigdy nie miał odwagi, by rzucić tak wiele lat doświadczenia i po prostu zmienić bieg kariery.

Polecamy: Wymagania Anji Rubik 


A jednak odwaga pojawiła się z wiekiem. 


W tej chwili Philipe ma podpisane kontrakty z 6 wielkimi agencjami modeli i modelek na całym świecie. Wyjeżdża i staje przed obiektywem dla wielu znanych fotografów.


“Nareszcie uwierzyłem, że bycie starszym człowiekiem to wcale nie taka straszna rzecz, jak wszyscy wokół mówią”.

Przeczytaj też: Siedmiu wspaniałych na instagramie! 


Co myślicie o hipsterskim, 60-letnim modelu? Nam się podoba jego pogoń za marzeniami!


Źródło: DailyMail.uk

Zdjęcia: instagram.com/dumphil


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 17.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×