5 ciekawych pomysłów, jak uczcić rocznicę ślubu w domu

Nie zawsze macie ochotę i możliwość, by uczcić rocznicę ślubu we włoskiej restauracji. Poza tym to już nawet nie jest romantyczne!

jak-uczcic-rocznice-slubu-w-domu-a.jpg

Zarówno pierwsza rocznica ślubu, jak i następne są doskonałą okazja do świętowania. W końcu kolejny, trudny rok małżeństwa za wami! Spróbujcie uczynić swoją rocznicę ślubu dniem wyjątkowym. Wróćcie wspomnieniami do dnia waszej ceremonii ślubnej i na nowo obudźcie w sobie te same uczucia, które towarzyszyły wam w czasie wesela. Wcale nie musicie wychodzić z domu. 

Istnieje mnóstwo możliwości jak ciekawie uczcić rocznicę ślubu. Oto 10 pomysłów, które zrealizujecie w swoim domowym zaciszu. W końcu nie zawsze macie ochotę i możecie spędzić wieczór poza domem (puszczamy oko do rodziców z małymi dziećmi!). 

POLECAMY: Szczęśliwe małżeństwo - 7 prostych, ale istotnych rad

 

1. Zatańczcie swój kolejny "pierwszy taniec"

Przypomnijcie sobie, do jakiej piosenki tańczyliście swój pierwszy taniec na weselu. Znajdźcie ją i zatańczcie do niej jeszcze raz. Jeśli mieliście ułożony do niej układ choreograficzny - może uda wam się go powtórzyć? Dobra zabawa i okazja do wspomnień - gwarantowane! A jak przetańczycie już cały ten utwór, znajdźcie inne hity, przy których najlepiej bawili się wasi goście. I tańczcie do rana! 

2. Obejrzyjcie wideo ze swojego wesela i/lub album ze zdjęciami

Przygotujcie popcorn, rozsiądźcie się wygodnie na kanapie, wtulcie się sobie w ramiona i puście najlepszy film, jaki kiedykolwiek widzieliście - wasz wspólny, ślubny. A jeśli nie macie kasety wideo z własnego ślubu - odkurzcie album ze zdjęciami z wesela lub puście pokaz zdjęć na komputerze. Poczujcie się jak w dobrym kinie, na filmie z happy endem. Dla lepszego efektu możecie zasłonić okna i zgasić światła. 

3. Zaproście świadków i bawcie się do rana

Dzień waszego ślubu był ważny nie tylko dla was, lecz także dla waszych świadków. Co poniektórzy to pewnie stresowali się bardziej niż sama para młoda. Możecie ich zaprosić do wspólnego świętowania. I powtórzyć wesele, tylko w nieco mniejszym gronie, na własnym domowym parkiecie. Najlepiej przy kasecie z wesela jako podkładzie muzycznym. 

jak-uczcic-rocznice-slubu-w-domu.jpg

4. Wymieńcie się rocznicowymi prezentami

Nuda? Niekoniecznie. Każda okazja, by dostać prezent i kogoś obdarować jest dobra. Można oczywiście mówić, że już się wszystko ma i że trudno wymyślić coś ciekawego, ale i na to mamy radę. Niech prezenty z okazji rocznic ślubu będą związane z ich tradycyjnymi nazwami. Może kiedyś słyszeliście, że pierwsza rocznica jest bawełniana, druga papierowa, trzecia skórzana... I że kolejne też mają swoje określenia. Miejcie to na uwadze i właśnie tym przydomkiem kierujcie się przy wyborze prezentu dla małżonka.   

5. Powtórzcie noc poślubną

Tu komentarz wydaje się zbędny ;) 

POLECAMY: Przepis na obiad z łososiem - idealny dla dwojga małżonków

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Karolina Zdunowska , Piątek 03.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
W domu będę spędzać rocznicę na stare lata. Póki jesteśmy młodzi to zawsze staramy się gdzieś wychodzić, a to laliśmy w tunelu aerodynamiczny w Lesznie, a to byliśmy w Zakopanem, a to romantyczna kolacja i film. Staramy się nie nudzić :)
Dodano: 2016-10-18 19:57:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×