Czułe słówka

Chciałabyś, aby twój facet od czasu do czasu powiedział Ci, że jesteś piekna, bystra i wspaniała? Wiemy co zrobić, aby częściej prawił Ci komplementy.

Czułe słówka

Czułe słówka

1. Nie wpędzaj go w poczucie winy

Na pewno wiele razy korciło Cię, aby powiedzieć "Kiedy ostatni raz powiedziałeś,że pięknie wyglądam"- STOP! to tylko pokaże, że czujesz się niepewnie. Poza tym sugerując facetowi, że zrobił coś nie tak zmuszasz go do obrony. W efekcie z komplementu nici a facet tylko się wkurzy.

2. Pokaż mu, że inni faceci Cię uwielbiają

Pójdź z nim do sklepu, w którym sprzedawca zawsze komplementuje Twój uśmiech, albo na zajęcia zumby, gdzie trener zawsze Cię chwali. Gwarantowane, że twój facet od razu będzie Ci chciał sprawić przyjemność.

3. Powiedz mu coś miłego

Jeśli pierwsza powiesz mu coś miłego, np. że ma super tyłek albo świetnie gotuje, on od razu odwzajemni taki komplement. Pamiętaj jednak, aby nie robić tego za często, żeby się za bardzo nie przyzwyczaił:)
Dodał(a): Marcelina Romańska , Wtorek 03.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Komplementy mile widziane

    komplementy

    Kiedy usłyszysz jakieś dobre słowo na swój temat, nie warto jeżyć się albo udowadniać, że to nieprawda. Bowiem odrzucając komplement, nic nie zyskujesz. Lepiej przyjmij go jak miły dar,… czytaj więcej