Co dzieci myślą o miłości i związkach? Zobaczcie uroczy filmik

Świat oczami dziecka jest naprawdę bardzo ciekawy. Co najmłodsi myślą o związkach, randkach i miłości? Zobaczcie sami.

dzieci o miłości.jpg

Co dzieci myślą o miłości i związkach? Zobaczcie uroczy filmik

 

Dzieci patrzą na świat często zupełnie innymi oczami niż my, dorośli. Oprócz tego, że różne sytuacje odbierają inaczej to mają tę cechę, której czasem brakuje nam dorosłym - są szczere i otwarcie mówią to, co przychodzi im do głowy.

Miłość, związki, randki, czy podrywanie, to często temat, który dla nas dorosłych jest dość trudny i czasem krępujący. Dla dzieci jednak okazuje się nie być to takim trudnym i skomplikowanym tematem. Co zatem sądzą one o ślubie, sposobach na podryw i o tym czym tak naprawdę jest ta miłość?

Zobacz też: MAŁE DZIEWCZYNKI RADZĄ MĘŻCZYZNOM, CO POWINNI PISAĆ DO KOBIET - ZOBACZCIE UROCZY FILM 

Kanał HajLajt postanowił podjąć wyzwanie i zadać dzieciom te trudne pytania. Odpowiedzi zostały nagrane i zmontowane w jeden ciekawy i bardzo uroczy filmik.

 

Czego możemy się w nim dowiedzieć? Na przykład tego, że "miłość to jest jak się ktoś kocha w tej osobie i sprząta za dziewczyny", że chcąc kogoś poderwać "po prostu trzeba czekać" i że to wcale nie takie trudne, bo "po prostu chłopak sobie wybiera dziewczynę i już". 

Zobacz też: DZIECI SPRÓBOWAŁY DAŃ Z RÓŻNYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA - ZOBACZCIE ICH ZABAWNE REAKCJE 

Ale to oczywiście nie wszystkie mądrości jakimi dzielą się dzieci w tym zabawnym filmiku. Można się także dowiedzieć jaka powinna być idealna dziewczyna, czy też idealny chłopak, dlaczego bierze się ślub, czy też czym jest zdrada.

Choć dzieci momentami czują się nieco speszone pytaniami, to starają się odpowiadać szczerze i z głębi serca, a z ich mądrości oprócz dobrej zabawy można wyciągnąć kilka ważnych, choć bardzo prostych wskazówek.

Zobaczcie sami.


Zobacz też:

Źródło: YouTube/HajLajt

Foto: Thinkstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 27.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×