Różczka i Nowicki w multimedialnym show Pati Sokół

Pati Sokół kojarzycie z ekscentrycznych teledysków, ekstrawaganckich makijaży czy fryzur? Zobaczcie, co tym razem przygotowała i kogo możemy zobaczyć w jej projekcie - poznajcie Pati Sokół z zupełnie innej strony.

Różczka i Nowicki w multimedialnym show Pati Sokół

Różczka i Nowicki w multimedialnym show Pati Sokół


Scenariusz oparty na fragmentach dzieł Witolda Gombrowicza, Sylvii Plath i James’a Barriego przeplatany jest piosenkami Pati Sokół, która jak wiadomo, od dawna pojawia się w naszych mediach.

"Nibylandia" to moje miejsce. Miejsce, w którym wszystko jest możliwe i gdzie na wszystko jest zgoda. Nie tylko na radość i euforię. Ale także na depresję i zapaści emocjonalne. To bezpieczne miejsce, do którego wszystkich serdecznie zapraszam. Po pierwszym pokazie okazało się, że ludzie z widowni wyszli odmienieni. I o to chodziło :) - tak o spektaklu mówi jego twórczyni.

Na scenie zobaczymy Pati Sokół, a w multimedialnych częściach będziemy mogli podziwiać między innymi Magdalenę Różczkę, Łukasza Nowickiego, a także Macieja Stuhra oraz Weronikę Rosati, którzy wystąpili gościnnie w videoklipach Pati Sokół. 

Patronat honorowy nad tym spektaklem objęło Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji.


Najbliższe SEANSE odbędą się w Warszawie:

24 czerwca (godz. 19.00 i 21.00) oraz 25 CZERWCA (godz. 19.00 i 21.00) w TEATRZE WARSawy. (Rynek Nowego Miasta 5/7)


Bilety dostępne na stronie teatru, w kasach teatru

Zobaczcie zapowiedź tego wydarzenia:
Źródło: Mat. prasowe
Foto: KAPiFDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 09.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Jak kochać mężczyznę z depresją?

    Mężczyzna z depresją

    Kochać kogoś, kto zmaga się z depresją to niełatwa sztuka. Należy pamiętać, że choroba ta rządzi się własnymi prawami, ale również, że każdy człowiek wybiera swoją własną… czytaj więcej

  • Atakuj zmęczenie jedzeniem!

    Zmęczenie a jedzenie

    Problem ciągłego zmęczenia młodych ludzi poruszałyśmy już wiele razy. Dzisiaj chcemy zaproponować Ci produkty, które poprawią kondycję Twojego organizmu narażonego na ciągły stres,… czytaj więcej