Celine Dion w szczerym wywiadzie o zmarłym mężu: "Nigdy nie pocałowałam innego mężczyzny. Byliśmy jednością"

We wzruszających słowach, jakimi opowiedziała o swoim małżeństwie wokalistka udowadnia światu, że jedna miłość przez całe życie jest jeszcze możliwa.

celinemainmaincollage.jpg

Celine Dione i jej mąż Rene Angelil spędzili ze sobą w małżeństwie 21 lat życia, a historia ich związku to jedna z piękniejszych współczesnych opowieści o miłości. Ostatnio w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji CBS, diva światowej sceny muzycznej pierwszy raz opowiedziała o tym, jak silne uczucie łączyło ją ze zmarłym w styczniu na raka mężem. To, co powiedziała dowodzi, że jedna miłość przez całe życie jest jeszcze możliwa, nawet dziś.  


Wzruszający wywiad 

W styczniu pożegnaliśmy ukochanego męża i wieloletniego managera Celine Dione - Rene Angelil. Cały świat obiegły zdjęcia pogrążonej w smutku i żałobie, przykrytej czarnym welonem Celine, a tysiące osób oddało piękny hołd zmarłemu. "Nigdy nie zapomnimy człowieka, który pierwszy uwierzył w talent Celine i przy tym szczerze ją pokochał - na całe życie" - można było przeczytać w ciepłych słowach na temat zmarłego, jakie zalewały Internet w tamtym czasie.

Kilka dni temu, z okazji zagrania tysięcznego show, jakie na scenie w Las Vegas od 2003 roku prezentuje Dion, pochodząca z Kanady wokalistka udzieliła wywiadu amerykańskiej telewizji CBS, w którym opowiedziała o swoim życiu i odniosła się do historii swojego związku z mężem. Celine w pięknych słowach opisała ich relację i to, co wciąż czuje do męża:

Zanim odszedł, było nam bardzo trudno - wszystkim - mnie i naszym dzieciom. To było trudne - widzieć, jak mężczyzna mojego życia umiera każdego dnia coraz bardziej. Gdy odszedł, poczułam pewien rodzaj ulgi, że mężczyzna, którego kochałam - jedyny mężczyzna jakiego pocałowałam... Jedyny, jakiego kiedykolwiek kochałam - już nie cierpi, bo on nie zasłużył na cierpienie" - powiedziała wzruszona wokalistka. 

Celine dodała również, że przez całe życie ona i Rene "byli jednością", a na zadane z lekkim niedowierzaniem pytanie dziennikarza, czy naprawdę nie pocałowała nigdy nikogo innego, odpowiedziała: Nigdy w moim życiu nie pocałowałam innego mężczyzny.

Jeden i na zawsze  

Zapytana następnie o to, czy ma nadzieję znów się zakochać, wokalistka odpowiedziała: Nie teraz. Kocham jego, wciąż jestem w nim zakochana. Mam też miłość moich dzieci, moich fanów. Kocham ludzi, z którymi pracuję. Moje życie nie jest puste, bez miłości. Jest taka piosenka Sii, z tekstem: "wyobrażam sobie , że jesteś ze mną" (Sia - "I go to sleep" - przyp. red.). Właśnie tak mam, jak w słowach tej piosenki. Kładę się spać z nim, wychodzę z nim na scenę. W pewien sposób wciąż jestem jego żoną.


Nas wzruszyła ta historia, która udowadnia, że prawdziwa miłość potrafi być silniejsza niż śmierć

Zobacz zdjęcia Celine i jej męża: 

celinewedding.jpg

celinerene.jpg

celinenow.jpgźródło: CBS, zdjęcia: Starstock, Youtube, FameFlynet


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 19.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×