Klip Łukasza Zagrobelnego "U mnie maj"

Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku Łukasza Zagrobelnego do piosenki "U mnie maj", która jest drugim singlem promującym płytę "Ja tu zostaję".

zagrobelny.jpg

Zdjęcia odbyły się w Sycewie pod Poznaniem, reżyserem i autorem scenariusza jest Maciej Michalski, dwukrotny zwycięzca OGAE Video Contest za najlepszy teledysk w Europie ( klip Justyny Steczkowskiej i Poli)

Łukasz: To chyba mój najpogodniejszy teledysk, utrzymany w stylistyce potańcówki lat 60 . Remiza, roztańczona młodzież, pani bufetowa roznosząca różne trunki ,żywe kolory i zapach nadchodzącego lata. To wszystko możecie zobaczyć, poczuć  i usłyszeć w tym właśnie klipie do mojego najnowszego singla "U mnie maj".  Miłego oglądania

Maciej Michalski:Teledysk, który wyreżyserowałem dla Łukasza jest nowym nurtem, w który wchodzę. Odrywam się dzięki temu od mroczności poprzednich produkcji, skupiając się ciągle na wizualności, zabawie kolorem ze szczyptą absurdalnego i bardzo bliskiego nam humoru. Tutaj jest to cytat z lat 60-tych na wiejskiej zabawie, cytat z tamtej mody, tamtych postaci, tamtych sprzętów i zwyczajów”

Album "Ja tu zostaję" ukazał się 27 marca 2012 i osiągnął status Złotej Płyty. Jest to  trzecia płytą w dorobku Zagrobelnego.

Źródło: Mat. prasowe


Przeczytaj również:

Nowa płyty Adama Lamberta "Trespassing"

Polak zwycięzcą w kokursie Beyonce!

"Shape Shifter" - nowy album Carlosa Santany 
Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Poniedziałek 21.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.