Których fantazji seksualnych nie powinnaś się wstydzić

Czy któraś z nich znajduje się na waszej liście?

Których fantazji seksualnych nie powinnaś się wstydzić


Nikt nie mówi, że fantazje należy wcielać w życie, więc jeżeli niektóre z waszych wyobrażeń są wręcz przerażające, nie musicie się ich wstydzić.

Fantazje seksualne to naturalna sprawa i chyba nie ma osoby, która by powiedziała, że ich nie miewa. Bez obaw zatem wyrażajcie swoje zdanie na ten temat.

Oto najczęstsze wyobrażenia:

1. Gwałt


To najbardziej powszechna kobieca fantazja seksualna. Wiele kobiet uwielbia sobie wyobrażać, że ich partner zmusza je do seksu. Nie chodzi tutaj jednak o chęć przeżycia prawdziwego gwałtu, lecz o to, że czujemy się zdominowane przez władczego "samca".

2. Policzkowanie


Wiele kobiet lubi, kiedy w trakcie seksu zostanie uderzona w policzek. Dlaczego? Sprawia to, że czują się zdominowane i pokorne, co w gruncie rzeczy mocno je podnieca. Chodzi o doznanie swego rodzaju upokorzenia. Do tego dochodzi także lekki ból. Jeżeli uważacie, że to polepszy wasze doznania, to dlaczego nie powiedzieć o tym partnerowi i tego nie spróbować? Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.

Zobaczcie także: Seks pod prysznicem - jak się do niego przygotować?

3. Zabawa w odgrywanie ról


To także częsta fantazja. Kobiety zazwyczaj wcielają się w role niegrzecznej uczennicy, która jest temperowana przez nauczyciela np. chłostą, albo też ulega jego nieodpowiedniemu dotykowi. Odgrywanie ról często pomaga parom na nowo odnaleźć przyjemność podczas zbliżeń, a seksowne stroje tylko podkręcają atmosferę.

Zobaczcie także: O czym myślimy przed stosunkiem?

4. Uwodzenie


Dla niektórych kobiet niezwykle podniecające jest uwodzenie faceta i proszenie się o seks. W wielu fantazjach chodzi wręcz o błaganie o niego.


Jakie są wasze fantazje seksualne?Zobaczcie także:Źródło: cosmo.ru
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 09.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Serio?! Gwałt i policzkowanie? Kto to pisze, nastoletnie fanki greya?
Dodano: 2016-02-24 18:19:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×