"Francuski" seks

Seks we Francji jest dla wielu tamtejszych kobiet sprawą nadrzędną w związku. Jeśli do sypialni wkradnie się nuda, Francuzki decydują się na rozstanie. Taki związek nie daje im bowiem satysfakcji i szczęścia. Dlaczego?

francuski seks

Obecnie, obrazek kobiety "romantyczki" nie jest tak powszechnym zjawiskiem we Francji. Stereotyp ten jest coraz częściej obalany przez Francuzki, które pragną skupić się na życiu erotycznym i zwiększeniu jego pikanterii. Jeśli w związku kobietom nie układasię w sferze seksualnej, po prostu zmieniają partnera. Wierzcie lub nie, ale tamtejsze kobiety są konsekwentne w działaniu i gdy coś się nie układa wolą zakończyć związek, niż być w nim nieszczęśliwe. Wychodzą z założenia, że nie warto tkwić w czymś, co nie daje im spełnienia.

Jak się okazuje, seks jest dobrym lekarstwem na nudę i rutynę w związku, ale Francuzki nie są zainteresowane byle jakim stosunkiem płciowym. Wszystko powinno być dokładnie przemyślane – od gry wstępnej po wszelkie gadżety erotyczne i filmy. To podstawa we "francuskim łożu". Nie należy jednak przesadzać z grą wstępną. Kobiety z Francji nie są jej wielkimi fankami. Wolą raczej od razu "przechodzić do rzeczy".


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 06.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
A to zaskoczenie, mi się francuski seks kojarzy z długa i namiętna grą wstępną ;)
Dodano: 2012-03-26 12:11:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Rozkosz w wodzie

    Rozkosz pod wodą

    Jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - seks w wodzie. Wypróbuj nowe pozycei i ciesz się seksem ze swoim partnerem. czytaj więcej

  • Ulubiona pozycja mężczyzny

    Ulubiona pozycja mężczyzny

    Mężczyźni uwielbiają uprawiać seks na pieska, podczas gdy kobiety czerpią największą przyjemność z pozycji na kowbojkę. Jednak istnieją pewne niezawodne wskazówki, które sprawią, że… czytaj więcej