Seksowna pobudka

Poranny seks ma równie dużo zwolenników, jak i przeciwników. Warto się jednak przekonać do tego rodzaju pobudki. Poranne igraszki to idealny początek dnia.

Seksowna pobudkaMężczyźni uwielbiają ten rodzaj seksu, kobiety są z reguły sceptyczne. Jednak poranny seks jest lepszą pobudką, niż poranna kawa. Duża dawka przyjemności o świcie sprawia, że przez cały dzień nie opuści Was dobry nastrój.

Oto kilka porad, jak przekonać się, że poranny seks jest lepszy od porannej małej czarnej:

 • Nie stresuj się swoim wyglądem. Twój mężczyzna pragnie Cię taką jaka jesteś, nawet z porannym, nie najświeższym oddechem, bez makijażu i z rozczochranymi włosami.
 • Zróbcie to szybko. Ranek to nie czas na romantyczne, miłosne igraszki. Nie ma na to czasu, w końcu obydwoje zbieracie się do wyjścia do pracy.
 • Nie planuj. W porannym seksie najlepsza jest spontaniczność.

Po takim gorącym poranku, przez cały dzień, obydwoje, będziecie mieli szeroki uśmiech na twarzach. Szybki poranny seks to najlepszy sposób na dobre rozpoczęcie dnia.

Źródło: yourtango.com

Przeczytaj również:

Brak snu zabójcą męskiego libido
Seksomnia - seks podczas snu

Dodał(a): Michalina Gruszka , Poniedziałek 07.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
niezapominajka123
Nieświeży oddech? Ja ZAWSZE muszę umyć zęby kiedy się obudzę hihi ;)
Dodano: 2011-11-11 17:59:23 Zgłoś nadużycie
paula2509
;p
Dodano: 2011-11-11 09:14:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
 • Jeszcze intensywniejszy orgazm

  Jeszcze intensywniejszy orgazm

  Naukowcy, choć starają się zbadać każdy zakamarek kobiecego ciała, do niedawna ignorowali łechtaczkę. Najnowsze badania wskazują na to, że kobiece clitoris może dostarczyć jeszcze… czytaj więcej

 • Anorgazmia

  anorgazmia

  Ewolucjoniści twierdzą, że orgazm jest wpisany w fizjologię mężczyzny (bez niego nie ma szans na reprodukcję), natomiast u kobiet jest rodzajem bonusu, przyjemnego dodatku związanego z… czytaj więcej