Wyszukuj: frazy którekolwiek ze słów
Występuje: w tytule w treści w tytule lub treści

Artykuły dla frazy : para prezydencka (2)

  • Carla Bruni spodziewa się dziecka!

    Carla Bruni spodziewa się dziecka!

    Carla Bruni i prezydent Francji, Nicolas Sarkozy, trzy lata po zawarciu małżeństwa, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Według portalu dailymail.co.uk, 43-letnia eksmodelka jest w pierwszym trymestrze ciąży, co oznacza, że poród odbędzie się najprawdopodobniej jesienią, na kilka miesięcy przed wyborami prezydenckimi, które…
  • Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama świętują walentynki na Twitterze. Zobacz zdjęcie, które robi dziś furorę w sieci!

    Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama świętują walentynki na Twitterze. Zobacz zdjęcie, które robi dziś furorę w sieci!

    Zobacz, jak romantycznej atmosferze walentynek dał się ponieś prezydent Andrzej Duda. Kiedy go poznała, w zasadzie nie chciała się z nim spotykać. Na pierwsze spotkanie poszła podobno wbrew sobie. Jednak w bardzo krótkim czasie przestała widzieć świat poza nim. Domyślasz się o kim mowa? To początek historii miłosnej Pierwszej Damy…
więcej wyników w artykułach
Prezentacja zawartości portalu dla wyrażenia para prezydencka. Przygotowany przez nas system wyszukiwania artykułów dla danego słowa kluczowego (w tym przypadku para prezydencka) daje możliwość bardzo szybkiego uzyskania satysfakcjonującej informacji dotyczącej tego, ile artykułów związanych z zapytaniem para prezydencka posiadamy w swoim serwisie. W tej chwili dla zapytania para prezydencka jesteśmy w stanie zaprezentować Ci para prezydencka materiałów. Najstarszy z artykułów na ten temat jest z Wtorek 14.02.2017 najnowszy z kolei został przez nas opublikowany Wtorek 31.05.2011. Nasz portal daje Ci możliwość śledzenia nowych treści (pojawiających się dla interesującego Cię zapytania para prezydencka ) przez kanał RSS. Dzięki nam na bieżąco będziesz informowany o zmianach, nowych treściach dotyczących tematu para prezydencka.