Mamy CAŁY sequel "To właśnie miłość"! Zobacz! (WIDEO)»

Zobacz, co zmieniło się po latach u bohaterów kultowej komedii romantycznej! »

Horoskop miłosny od 27.03. do 02.04.»

Najwyższa pora... poczuć wiosnę! »

5 znaków, które świadczą o tym, że wychowałaś się w toksycznym domu»

Kwestia toksycznych rodziców to często powód, przez który kanapy terapeutów są tak oblegane. Ty również czujesz, że nie radzisz sobie z niektórymi sytuacjami życiowymi? Oto sygnały, że wychowałaś się z toksycznymi rodzicami. »

Horoskop tygodniowy od 27.03. do 02.04.»

Czy wiosna przyniesie ze sobą zmiany w Twoim życiu? Sprawdź! »

Figi zapiekane z kozim serem»

Tej wspaniałej przystawce nikt się nie oprze! »

Rzeczy, które mężczyźni uważają za nieatrakcyjne cz.1»

Choć możesz robić wszystko, co w Twojej mocy, aby przyciągnąć płeć przeciwną, będziesz zaskoczona, że niektóre z Twoich zachowań, w rzeczywistości mogą mieć zupełnie odwrotny skutek. Oto lista rzeczy, które odpychają mężczyzn. »

Zobacz, dlaczego pogrywanie z mężczyznami prowadzi do nikąd»

W dzisiejszym społeczeństwie granie trudno dostępnej stało się niemalże regułą. Prowadzenie gierek z mężczyznami dla wielu kobiet jest sposobem na podtrzymanie ich zainteresowania. Niestety takie zachowanie może przysporzyć jedynie zawrotów głowy. Zobacz, dlaczego. »

Zupa krem z krewetkami i koprem»

Gdy senna przyroda budzi się do życia, a poranne przymrozki ustępują miejsca śpiewom ptaków, wiadomo, że wiosna już do nas zawitała! Z nową porą roku powraca optymistyczna aura i więcej chęci do życia. To również czas zmian w kuchni, kiedy zaczynamy sięgać po lekkie, kolorowe menu. Słoneczna i aromatyczna Zupa krem z czerwonych warzyw Proste Historie, z dodatkiem egzotycznych akcentów i aromatycznego koperku to propozycja dla wszystkich spragnionych wiosennych smaków! »

5 prostych kroków do poprawienia wyglądu swojej cery»

Krostki, zaskórniki i plamy po pryszczach spędzają Ci sen z powiek? Zobacz, jak w prosty sposób poprawisz wygląd swojej cery! »

W podróży za marzeniem - wywiad z Anną Skurą»

Chciałaby wspiąć się na wszystkie szczyty Korony Ziemi i przebiec maratony na siedmiu kontynentach. Kibicuje jej ponad 130 tysięcy ludzi – tyle osób śledzi jej profil na Facebooku i czyta blog What Anna Wears. »