Butterfly Pea Tea - niebieska herbata o niezwykłych właściwościach podbija Internet!

Butterfly Pea Tea nie tylko wspaniale wygląda- posiada także wiele cennych dla naszego zdrowia składników. Nic dziwnego, że staje się coraz bardziej popularna!

butterflyglo.jpg

Niebieska herbata w niektórych regionach znana jest od setek lat. Jej kwiaty rosną między innymi w Tajlandii. Tam napoju używa się do różnych celów, między innymi barwienia potraw- głównie ryżu. Butterfly Pea Tea z dodatkiem miodu i cytryny to tradycyjny tajski drink- Nom dok Auchan. Niezwykła herbata posiada szereg właściwości- działa antydepresyjnie, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Niektórzy twierdzą, że to najlepsze i najszybsze lekarstwo na przenikający ból głowy. Niezwykły napój posiada również właściwości antyrakowe.

Po zaparzeniu herbaty warto zjeść pyszne kwiatki o delikatnym, waniliowym smaku. Na szczęście nie trzeba lecieć do Tajlandii aby spróbować niezwykłej herbatki- jest ona dostępna w każdej profesjonalnej herbaciarni lub w sklepach internetowych. Jej koszt to zwykle 10 zł za 50 g. 

Mając pod ręką niezwykłą herbatę, następnym razem będziesz mogła zaskoczyć gości egzotycznymi, kolorowymi daniami! Co ciekawe, po dodaniu do cytryny, Butterfly Pea Tea zmienia kolor na... różowy! Nic dziwnego, że w ostatnim czasie kolorowy napój robi furorę na Instagramie!

Chciałabyś spróbować magicznego, błękitnego napoju? My na pewno poszukamy go w sklepach!

Zdjęcia: Instagram 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 20.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×