Historia tego małżeństwa wzrusza internautów na całym świecie...

Zobacz, co przydarzyło się tej dwójce i dlaczego nawet najtrudniejsze momenty w życiu mogą mieć jakiś sens...

malzenstwoniezwykle.jpgNawet jeśli wydaje Ci się, że nie może już być gorzej, nigdy nie trać nadziei na szczęście. O tym, że cały czas warto wierzyć w życie, przekonał się Kevin Walsh, jeden z użytkowników serwisu Quora.com. Portal poprosił swoich czytelników, aby opowiedzieli o swoich doświadczeniach, które ich zdaniem, mogłyby stać się scenariuszem filmowym. Wśród wielu listów internautów, historia Kevina stała się prawdziwym hitem Internetu.

Mężczyzna opowiedział o tym, jak kilka sekund przed tym, jak miał odebrać sobie życie, nagle zadzwonił do niego telefon. Okazało się, że po drugiej stronie słuchawki jest dziewczyna, którą poznał na wakacyjnym wyjeździe, w wieku 13 lat. Po wspólnym obozie każde z nich wróciło do domu i mimo że ich kontakt nieco się rozluźnił, starali się regularnie do siebie dzwonić. W liceum Kevin wpadł w głęboką depresję- nie pomagała terapia i silne leki. W pewnym momencie, nie mogąc sprostać chorobie, zdecydował się na ostateczny krok. Wtedy stało się coś niezwykłego:

Zadzwonił telefon- sprawdziłem ID, ale nie znałem tego numeru. Postanowiłem odebrać. Okazało się, że to ona. Spytałem, co u niej, a ona odpowiedziała mi, że poczuła nagły impuls, aby się ze mną skontaktować. Powiedziałem jej, co zamierzam zrobić, a ona zmusiła mnie do zmiany decyzji. Obiecałem jej, że zadzwonię następnego dnia. Tej nocy napisałem list, którego słowa wykorzystałem 10 lat później, podczas oświadczyn. 


Historia Kevina spotkała się z ogromnym zainteresowaniem internautów- zdobyła już ponad 300 tysięcy komentarzy. Walsh doradził wszystkim, którzy są w bardzo trudnej sytuacji życiowej, aby nigdy nie decydowali się na ostateczność. Jego historia udowadnia, że nigdy nie wiemy, co może nas spotkać.

Zdjęcia: Instagram.com 

Źródło: www.indy100.com 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 11.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Bardzo fajny artykuł ! Kiedyś czytałam taki http://multitematyczny.pl/i muszę wam powiedzieć że ta stronka jest nawet lepsza. Pozdrawiam wszystkich czytelników !
Dodano: 2017-09-12 05:38:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×