Impreza Yamaha Ladies Night

Tagi:

To święto dedykowane tylko Paniom i ich pasji do motoryzacji. Pierwsza edycja imprezy Yamaha Ladies Night miała miejsce w 2009 roku w Warszawie, na drugą zaś zapraszamy już 17 lutego 2012 roku!

Yamaha Ladies Night

Ogromne zainteresowanie, z jakim spotkała się pierwsza odsłona Yamaha Ladies Night, było dowodem, że grono motocyklistek w naszym kraju z sezonu na sezon rośnie. O sukcesie Yamaha Ladies Night świadczyły nie tylko licznie przybyłe uczestniczki, gorąca atmosfera w trakcie samej imprezy, ale także słowa uznania, które docierały do
organizatorów jeszcze długo po jej zakończeniu. Trzy lata później nazwa Yamaha Ladies Night jest wciąż żywa i kojarzy się z ostrą zabawą w damskim gronie. Czas więc na drugą odsłonę Yamaha Ladies Night, która odbędzie się w szczycie karnawałowego sezonu. Tego jednego wieczoru motocyklistki z całej Polski przyjadą do salonu Yamahy, by wspólnie bawić się podczas tej wyjątkowej nocy.

Yamaha Ladies Night


Kto jest odbiorcą Yamaha Ladies Night?
Impreza adresowana jest do kobiet w wieku 25-49 lat, aktywnych zawodowo i prywatnie, niezależnych finansowo. Wśród nich są przedstawicielki różnych zawodów. Od osób średniego szczebla po menedżerki oraz dyrektorki z dużych korporacji. Tej jednej nocy wszystkie są sobie równe, a ich wspólnym mianownikiem jest pasja do motocykli i dobra zabawa. Dziewczynom na motocyklach będzie przewodzić Beata Sadowska.

Jaki charakter ma impreza?
Ladies Night to święto aktywnych motocyklistek, które jest unikalnym przedsięwzięciem w naszym kraju, dające szansę paniom spotkać się w większym gronie i zaszaleć. Prestiżowy charakter imprezy, możliwość zapoznania się z rynkowymi nowościami oraz liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów podczas Ladies Night sprawiają, że żadna z zaproszonych pań nie zapomni tego wieczoru przez długi czas.


Specjalnie z myślą o uczestniczkach przygotowaliśmy długą listę atrakcji, które będą czekały na panie już od samych drzwi. Zaczniemy łagodnie, z klasą od pokazu wizażystów, by następnie odbyć orientalną podróż w krainę sushi połączoną z degustacją japońskich potraw. W gorących rytmach muzyki wszystkie panie będą mogły spróbować drinków w salonowym open barze, a nadmiar energii spożytkują na parkiecie lub stanowisku fitness. Głównym punktem wieczoru będzie polska premiera najnowszego modelu Yamahy R1. Panie jako pierwsze w Polsce będą miały okazje obejrzeć na żywo oraz przymierzyć się do najbardziej sportowej maszyny ze stajni Yamahy. Oprócz tego fachowa pomoc doświadczonych instruktorów rozwieje wszystkie wątpliwości w zakresie bezpieczeństwa oraz techniki jazdy motocyklami.

Wśród przewidzianych atrakcji możecie odnaleźć:


•  Wizaż + stylizacja
•  Nauka sushi wraz z degustacją
•  Drink bar
•  Teoria jazdy motocyklowej 
•  Multimedialne stanowiska fitness
•  Pokaz mody
•  Wizyty gości specjalnych, m.in. Krzysztof Hołowczyc, Przemysław Saleta, motocyklowi mistrzowie Polski
•  Premiera Yamahy R1
•  Tańce przy muzyce DJ


Milion Kobiet.pl zaprasza na świetną zabawę z królowymi polskich szos! Możesz tam być również i TY - udział w Yamaha Ladies Night jest bezpłatny, wystarczy tylko zapisać się na listę pod mailem: ladies@yamaha-motor.pl.

Kiedy: Spotykamy się w piątek 17 lutego 2012!!

Miejsce: Salon Yamaha POLandPOSITION, Warszawa, ul. Połczyńska 120c

Yamaha Ladies Night


Dodał(a): Małgorzata Piguła , Środa 01.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.