Jej mąż ciężko zachorował i nie miał pieniędzy na leczenie...Wtedy dokonała niemożliwego!

Okazuje się, że miłość może przezwyciężyć wszystkie przeszkody!

glowne.jpg

Ta historia dowodzi, że nigdy nie wolno tracić nadziei! Nawet jeśli spotykają nas najgorsze rzeczy, z pomocą bliskich osób jesteśmy w stanie zdziałać cuda! Dlatego warto walczyć do ostatniego momentu.

Tak właśnie było w przypadku Kate Robertson i jej męża. Dwa lata temu mężczyzna zaczął źle się czuć, a po jakimś czasie okazało się, że cierpi na poważną chorobę- ostrą białaczkę limfoblastyczną. Mężczyzna miał zaledwie kilka miesięcy na znalezienie dawcy komórek macierzystych. Wtedy wraz z żoną zaangażował się w kampanię #Shake4Mike. Dzięki temu para mogła wziąć ślub.

chorymike.JPG

Niestety, niecały rok po uroczystej ceremonii, choroba wróciła. Mike zdążył już wykorzystać wszystkie zabiegi, jakie oferowała państwowa służba zdrowia- jedyne, co mu zostało, to wykorzystanie nowej metody CAR T (terapii komórkowej), dostępnej w Pensylwanii. Koszty leczenia oszacowano na... 1,5 miliona złotych! Wtedy Kate postanowiła działać na własną rękę i założyła stronę #Donate4Mike. Już w ciągu doby uzbierano 500 tysięcy złotych! Wkrótce darczyńcy pomogli Mike'owi uzbierać całą sumę. Dzięki temu mężczyzna udał się na leczenie.

3.JPG

Zanim mężczyzna podjął leczenie, komórki białaczkowe wypełniały 90 % jego organizmu. Nowa terapia pomogła całkowicie pokonać okrutną chorobę! W przyszłości para planuje starać się o dziecko. Para postanowiła także pomagać osobom w podobnej sytuacji.

Zdjęcia: Facebook.com 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 17.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×