Koncert Beyoncé w Polsce!

Dzisiaj potwierdziły się nieoficjalne informacje o przyjeździe wielkiej gwiazdy R’n’B do Polski. Koncert Beyonce odbędzie się już 25 maja na Stadionie Narodowym podczas Orange Warsaw Festival!

123.JPG

Koncert Beyonce w Polsce!

Koncert Beyoncé w Polsce, będzie jednym z przystanków europejskiej trasy koncertowej między państwami takimi jak: Zagrzeb, Belgrad, Amsterdam, Paryż, Birmingham, Londyn, Manchester, Dublin, Antwerpia, Mediolan, Zurych, Monachium, Berlin, Kopenhaga, Oslo i Sztokholm. Cały oficjalny wykaz można sprawdzić na stronie wokalistki.

Kliknij i zobacz pociechy gwiazd!

Beyoncé Knowles to 32- letnia artystka, która sławę zyskała, jako jedna z trzech wokalistek zespołu Destiny’s Child. Kolejne solowe utwory Knowles stawały się wielkimi hitami, światowego formatu.

Knowles to także projektantka mody. Kolekcję stworzyła razem ze swoją mamą , Tiną Knowles. Linia ubrań jest inspirowana trzema pokoleniami kobiet w ich rodzinie. Powstanie marki zostało ogłoszone już w 2004 roku, a jej hasło reklamowe to "Gdzie ulica spotyka wybieg"...

Szerokim echem wśród jej fanów, odbił się występ dla Prezydenta USA – Barack’a Obamy, gdzie gwiazda tłumacząc się ciężkimi warunkami, zaśpiewała z playbacku. Udowadniając swój wielki talent wokalny podczas ostatniego Super Bowl, czyli finału zawodowej ligi futbolu amerykańskiego, zaśpiewała już na żywo.

Klikniij i zobacz występ Beyonce na SuperBowl!

Już w maju gwiazda wystąpi w Warszawie podczas jednego z największych polskich festiwali. Orange Warsaw Festiwal, to impreza z kilkuletnią historią, ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem, a co za tym idzie – frekwencją. Z tego właśnie powodu impreza została przeniesiona na Stadion Narodowy.

Koncert Beyonce w Polsce!

Koncert Beyonce w Polsce!

Małgosia Bela na okładce polskiego Harper's Bazaar!


ID galerii:1109

 Tekst: Nikola Zbyszewska

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Nikola Zbyszewska , Poniedziałek 04.02.2013 (aktualizacja: 2013-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
I co znów pokaże się w futrze albo skórze?
Dodano: 2013-02-10 01:30:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×