Macierzyństwo zabija kreatywność? Ta mama udowadnia, że to nieprawda!

Przedstawiamy wielozadaniową mamę!

mk gl.jpg

Znana artystka, Marina Abramovic, w jednym z wywiadów przyznała się do dokonania trzech aborcji. Jej zdaniem macierzyństwo zabija kreatywność i nie pozwala na rozwój zawodowy. Jej wypowiedzią poczuła się urażona nowojorska artystka Hein Koh, która długo nie zwlekała z odpowiedzią…


Koh opublikowała na instagramie zdjęcie podczas karmienia bliźniaków. Na fotografii widać, że artystka w tym samym czasie pracuje! Pod zdjęciem Koh napisała, że mimo braku snu i karmienia wciąż wykonuję tę samą pracę, co przed urodzeniem dzieci. Stwierdziła także, że w przypadku Mariny Abramovic jej zdanie na temat dzieci może być prawdziwe, jednak nie jest to ogólna prawda. Koh przyznaje, że po porodzie nauczyła się efektywnie zarządzać swoim czasem, a dzieci stały się dla niej dodatkową siłą!

“Nie mówię, że artyści będący rodzicami są lepsi niż Ci, którzy nie mają dzieci lub, że wybór, by nie zostać rodzicem zablokuje Ci dostęp do nowych doświadczeń. Rodzicielstwo jest jak każde inne wyzwanie w życiu - do tej pory największe wyzwanie w moim życiu - a jeśli je podejmiesz i odkryjesz nowe, twórcze rozwiązania, możesz stać się lepszą osobą. Ważne jest, aby myśleć o tym, w jaki sposób takie wyzwania mogą pomóc ruszyć do przodu, a nie cofać."

Okazuje się, że wystarczy dobra organizacja czasu. Pamiętajcie, że dla dziecka nie ma nic lepszego niż szczęśliwa mama!

Zdjęcie: Instagram/hein_koh/ 
Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 18.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×