Mama dziecka z zespołem Downa ukryła w domu kamerę. To, co zobaczyła na nagraniu szokuje

Kobieta chciała zobaczyć, jak jej dzieckiem zajmuje się niania. Nagrania były szokujące.

zlaniania.JPG

4-letni synek Tiffany Fields z amerykańskiego stanu Kentucky cierpi na Zespół Downa, wadę serca i padaczkę. Przez cały czas wymaga zaangażowania i opieki ze strony opiekunów. Kilka miesięcy temu kobieta zaczęła potrzebować pomocy w opiece nad synem- w tym celu zatrudniła nianię, która miała zajmować się chłopcem raz w tygodniu. Po jakimś czasie kobieta zauważyła, że jej dziecko zaczyna dziwnie się zachowywać, natomiast na jego ciele pojawiły się siniaki... Jednak było jej trudno uwierzyć w to, że niania może robić krzywdę choremu dziecku. Dlatego postanowiła zainstalować kamery. Kiedy nareszcie udało jej się odtworzyć nagrania, była zszokowana.


Nagrania wyraźnie pokazują, że niania znęcała się nad chłopcem w okrutny sposób- krzyczała na niego, siadała na nim i ciągnęła go za nogi. Męczyła go nie tylko w sposób fizyczny, ale i psychiczny. Pomyśl, co mogłoby się zdarzyć, gdyby matka chłopca nie zainstalowała kamer i nie odkryła prawdziwej twarzy opiekunki! Do czego jeszcze posunęłaby się kobieta?

Tiffany upubliczniła nagranie, a opiekunka stanęła przed sądem- miejmy nadzieję, że kobieta poniesie konsekwencje swoich czynów...

Źródło: Youtube.pl 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 27.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
taka szmatę posadzić razem z mordercami...
Dodano: 2016-11-18 08:56:17 Zgłoś nadużycie
Galicka O.
I nagle kupowanie kamerek w długopisie albo misiu z takich stron www.spyshop.pl/mini-kamery-ukryte-111 okazuje się czymś, co może uratować zdrowie i życie. Coś strasznego, tacy ludzie jak ta opiekunka powinna najpierw trafić na jakąś terapię dla ludzi bez uczuć!
Dodano: 2016-10-27 18:23:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×