Niewiarygodne! 20-letni Brytyjczyk niebawem urodzi dziecko...

Przyszły ojciec jest w czwartym miesiącu ciąży. Jak to możliwe?

ojciecwciazy.jpg

Przyszły ojciec został mężczyzną zaledwie 3 lata temu. Hayden Cross z Wielkiej Brytanii urodził się jako dziewczynka, jednak już od najmłodszych lat miał problem z zaakceptowaniem swojej płci. Mimo że jego otoczeniu trudno było to zrozumieć, Hayden zawsze dążył do tego, aby zostać mężczyzną.

Jako nastolatek postanowił poddać się pierwszym operacjom. W pewnym momencie Hayden przerwał jednak terapię hormonalną, aby zajść w ciążę. Niestety, mężczyzny nie było stać na skorzystanie z usług specjalistycznej kliniki. Hayden odnalazł dawcę spermy za pomocą Facebooka. Anonimowy dawca dostarczył mu nasienie w słoiku- Hayden dokonał zapłodnienia za pomocą strzykawki. Teraz oczekuje na narodziny ukochanego synka.

Hayden jest już w czwartym miesiącu ciąży- dziecko rozwija się prawidłowo. To pierwszy transseksualista w Wielkiej Brytanii, który dokonał czegoś takiego. Mężczyzna od zawsze marzył o posiadaniu potomstwa i postanowił sobie, że prędzej czy później zostanie szczęśliwym tatą. Jakiś czas po porodzie Hayden zamierza wrócić do przerwanej terapii hormonalnej. Chciałby poddać się zabiegowi usunięcia piersi i jajników.

Co sądzisz o całej tej sytuacji? Jak myślisz, czy Hayden sprawdzi się w roli rodzica?

Zdjęcie: iStock Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 05.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×