Prosty sposób na pakowanie biżuterii na wakacje!

Oto jak w szybki i prosty sposób unikniesz skręconych naszyjników i zaginionych bransoletek!

bizuteria.jpg

Zawsze miałam ten sam problem w okolicach wakacji. Gdy pakowanie większości rzeczy nie przysparzało mi praktycznie żadnych problemów, tak biżuteria spędzała mi sen z powiek. Ostatecznie stwierdzałam, że mogę nie zabierać żadnej z ukochanych bransoletek czy naszyjników, z obawy, że wyciągnę je splątane ze sobą… albo w ogóle ich nie znajdę.


Generalnie nie warto przepakowywać się wyjeżdżając na wakacje.

Zobacz też: Mini kosmetyki idealne na wakacje 


Przede wszystkim dlatego, że nie potrzebujesz tylu rzeczy, a po drugie - nigdy nie wiesz jak długo będziesz musiała iść do pokoju hotelowego czy hostelu ze swoją torbą. Zatem zamiast utrudniać sobie życie, zacznij je sobie ułatwiać.


Właśnie taki (czyt. łatwy) jest też sposób na pakowanie biżuterii. Aby ją porządnie zapakować, niezbędne Ci będą… słomki do picia.

Sprawdź też: Wyjeżdżając na wakacje potrzebujesz jedynie tych 15 rzeczy! 


Nie, nie pomyliłam się. Wystarczy, że wsuniesz jedną część łańcuszka czy bransoletki w rurkę i zapniesz je z drugiej strony. Jeśli np. bransoletka jest dużo krótsza, zawsze możesz przyciąć słomkę, tak, by nie sprawiała Ci problemów.


Prawda, że to super proste?


Teraz każda Twoja ulubiona część biżuterii będzie zupełnie bezpieczna podczas wakacji. No i nie będziesz musiała martwić się splątanymi ze sobą łańcuszkami!

Zobacz też: Najromantyczniejsze miejsca w Polsce 


Źródło: Purewow

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Magda Zdanowska , Piątek 24.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×