Prywatne zakupy z MaleMen i H&M

Druga edycja nieziemskich zakupów z magazynem MaleMen i H&M. Masz wyjątkową okazję na prawdziwy Private Shopping w stylu gwiazd ze stylistą i sesją fotograficzną. Dodatkowo bardzo ciekawe zniżki na cały asortyment H&M!

Prywatne zakupy z MaleMen i H&M

Wieczorne zakupy w stylu gwiazd? Z magazynem MaleMen i marką H&M stało się to możliwe! Wystarczy wypełnić prosty formularz, aby znalezć się w gronie wybranych na wieczorne zakupy w salonie H&M. Każdy z gości otrzyma 25% zniżki na cały asortyment w sklepie, dodatkowo czekać na Was będzie stylista, który chętnie pomoże Ci w wyborze idealnej stylizacji. Ekskluzywny magazyn na mężczyzn MaleMen już po raz drugi organizuje z powodzeniem akcję: Private Shopping. Spokojne zakupy w elitarnym gronie do muzyki puszczanej przez znakomitego Dj'a.. Czego chcieć więcej? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla chłopaka lub dziewczyny (akcja obejmuje również Panie) warto wybrać się do H&M i zobaczyć co w trawie piszczy...

Prywatne zakupy z MaleMen i H&M

MaleMan Private Shopping

Prywatne zakupy w H&M miały już miejsce w Poznaniu. W Warszawie w salonie przy ul. N. Świat możecie się pojawić już jutro (6 grudnia)! Nie zwlekaj, wypełnij formularz i wybierz się na zakupy w stylu gwiazd!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zobacz zdjęcia z MaleMen i H&M Private Shopping w Poznaniu:

Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Natalia Kovacs , Czwartek 06.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×