Tatuaże, które przypieczętują najlepszą przyjaźń!

Tatuaże dla przyjaciółek to najnowszy hit Instagrama. Jak wyglądają i dlaczego znajdują tylu miłośników wśród młodych ludzi?

tatuglowne.jpg

Kiedy decydujemy się na tatuaż, zależy nam zwykle na unikalnym wzorze- w końcu ma on z nami pozostać do końca życia... Są jednak osoby, dla których tatuaż to coś więcej niż ozdoba, dlatego postanowili podzielić się nim z najlepszymi przyjaciółmi. Na Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć takich samych tatuaży. Wszystko w imię przyjaźni! Dzięki wspólnemu tatuażowi łatwo poczuć, że najbliższa osoba jest zawsze obok nas. Co ciekawe, przyjaciółki raczej  nie tatuują nigdy swoich imion. Zamiast tego wybierają wzór, który mogą odczytać tylko one. Tatuaże bardzo często oznaczają coś, co dotyczy ich wspólnych zainteresowań czy przygód. Są to zazwyczaj zwierzęta, tajemnicze symbole, czasami cytaty.

 

Mimo że nigdy nie wiadomo, jak potoczą się losy dwóch osób, taki tatuaż to piękna pamiątka, dzięki której nigdy nie zapomnimy o ważnej dla nas osobie. Taki gest świadczy o tym, że dziewczyny naprawdę wierzą w swoją przyjaźń! A czy Ty zdecydowałabyś się na znaczący tatuaż z przyjaciółką? 

Zdjęcia: Instagram.com 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 23.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×