Tragedia: Niemowlę umarło przez drobne niedopatrzenie mamy

Świeżo upieczona mama chciała zapewnić swojemu dziecku to, co najlepsze... Przez przypadek popełniła największy błąd w swoim życiu.

smiercdzieckaglowne.jpg

Kiedy w naszym życiu pojawia się dziecko, staramy się zapewnić mu jak najlepsze warunki w otaczającym go środowisku. Tego samego chciała dla swojego maluszka Esther Roseman z Wielkiej Brytanii. Kobieta bardzo długo czekała na narodziny córeczki. Starała się jak najlepiej zadbać o każdy szczegół, w tym między innymi wybór łóżeczka. Stwierdziła, że najlepiej sprawdzi się model, który dołącza się do łóżka rodziców- chciała być jak najbliżej maleństwa. Dziecko w takim łóżeczku czuje się tak, jakby spało z mamą i tatą, co jest bardzo ważne dla jego rozwoju.

W ciągu pierwszych dni po porodzie wszystko było w porządku, jednak pewnego dnia kobieta położyła córeczkę spać i wyszła z pokoju. Po upływie godziny zajrzała do pokoju i zobaczyła widok, który zapamięta do końca życia- jej córeczka leżała martwa z głową na łóżeczku. Podczas drzemki dziecko ułożyło się w taki sposób, że główka, która zwisała, spowodowała uduszenie.

Esther przyznaje, że czuje się winna. Doszło nawet do tego, że załamana kobieta każdego dnia myśli o samobójstwie, nie chce jednak narazić na jeszcze większy ból swoich bliskich. Matka tragicznie zmarłej dziewczynki twierdzi, że mogła uchronić córkę przed najgorszym. Jedyny powód, dla którego kobieta nadal się nie poddaje jest jej rodzina - starsza córka i mąż. Dziewczynka nadal nie pojmuje, co stało się z jej malutką siostrą.

sjdkldlhgshdlgs.jpgModel łóżeczka, w którym zmarła córka Esther został wycofany w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Mimo to nadal dostępny jest w Wielkiej Brytanii

Źródło: Dailymail 

Zdjęcia: Facebook.com/esther.roseman.3


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 23.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Tego nie da się czytać. W sumie to nie wiem, jaki błąd popełniła matka dziecka.
Dodano: 2017-02-03 23:45:30 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jeja nauczcie się pisać, z artykułu w ogóle nie wynika jak dziecko zmarło. "Podczas drzemki dziecko ułożyło się w taki sposób, że główka, która zwisała, spowodowała uduszenie" skąd zwisała? I jak główka może spowodować uduszenie? Wtf pewnie dziecko sturlało się na brzuch i nie potrafiło wziąć głowy na bok, albo leżała zbyt bliskobrzegu łóżka
Dodano: 2017-02-03 23:08:08 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×