Nietypowy pomysł na prezent dla Mamy

Weekend relaksu w niezwykłym miejscu spodoba się każdej Mamie!

Zamek Topacz (2)662.jpg

Do grona obiektów hotelarskich, oferujących najwyższej jakości zabiegi pielęgnacyjne i rytuały SPA dołączył Zamek Topacz. Ten zrewitalizowany, historyczny resort w swoich podziemiach skrywa wyjątkową tajemnicę, którą już od marca mogą odkrywać goście obiektu. 

Chodzi o tajemnicę piękna, która od wieków jest tematem zgłębianym przez filozofów, inspiracją dla artystów i marzeniem większości ludzi. Zamek Topacz, w którego podziemiach powstaje obecnie nowoczesne centrum SPA, pomaga w rozwiązaniu tej tajemnicy na trzy sposoby. 

Sposób pierwszy – kawior 

Niewiele osób wie, że to nie tylko pyszna, wyrafinowana przekąska i afrodyzjak, ale też składnik kremów i eliksirów pielęgnacyjnych. Przykładem marki bazującej na kawiorze jest Ingrid Millet produkująca luksusowe kosmetyki, będące synonimem pielęgnacji doskonałej. Kawior posiada działanie rewitalizujące i odmładzające, dlatego jest tak ceniony w kosmetologii. Obok niego, w kosmetykach słynnej marki, znaleźć można ekstrakt z pereł i diamentów, które także mają wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne. Nie bez przyczyny produktom tym zaufały największe gwiazdy, m.in. Brigitte Bardot, Paloma Picasso i Mamade Pompidou. Instytut Ingrid Millet jest częścią SPA w Zamku Topacz. 

Sposób drugi – natura 

W dzisiejszych czasach piękno przybiera różne formy. Jednak najbardziej zachwyca nas to naturalne. Jest najmocniej pożądane, gdyż pozwala odtworzyć zerwaną przez pęd życia więź z naturą. Z pewnością pomogą w tym ekstrakty roślinne i składniki mineralne, moc olejków eterycznych i prawdziwe obcowanie z przyrodą. W Zamku Topacz jest to możliwe dzięki marce Kurland, specjalizującej się w kosmetykach na bazie naturalnych składników. 

Sposób trzeci – skóra niczym mozaika  

Kolejną alternatywą kosmetyczną dostępną w SPA Zamku Topacz jest marka Maria Galland. Jej twórczyni zwana jest naukowcem piękna, gdyż swoje pierwsze formuły dla skóry dojrzałej komponowała z pomocą najbardziej znanych biologów. O skórze zwykła mawiać „krajobraz, mozaika potrzeb”, gdyż jej zdaniem każdy obszar skóry wymaga innej, indywidualnej pielęgnacji. Mówiła o całościowym podejściu do ciała i ducha. Tworzyła protokoły zabiegów krojone na miarę. Jej zdaniem piękno budzi się przez troskliwy dotyk. Ze względu na swoje unikalne podejście, zyskała prestiż, renomę i miliony wielbicielek na całym świecie. Jest dostępna w 50 krajach, w których posiada 7000 przedstawicielstw. 

Podziemne SPA

Strefa SPA w zamkowych piwnicach z widokiem na ogród? W Zamku Topacz jest to możliwe dzięki spektakularnym przeszkleniom sprawiającym, że granica pomiędzy wnętrzem, a zamkowym parkiem delikatnie się zaciera. W podziemiach historycznego obiektu powstało 5 gabinetów zabiegowych, w których wykonywane są relaksujące i pielęgnujące rytuały na twarz i ciało, kąpiele, masaże oraz pielęgnacja dłoni i stóp. W ofercie dostępne są także zabiegi wyszczuplające i te o charakterze leczniczym. Jak również zabiegi manualne i z wykorzystaniem DX tween.

Kosmetologia XXI wieku 
DX tween to urządzenie łączące masaż ultradermiczny z drganiami akustycznymi niskiej częstotliwości w zaawansowanej technologii ENDERTWEEN. Ma bardzo szeroki zakres działania. Wykorzystywane jest w zabiegach estetycznych (redukuje rozstępy, cellulit, zmarszczki, skutecznie wspomaga wyszczuplanie), zabiegach leczniczych (zapewnia wsparcie przy problemach reumatologicznych, obrzękach, krwiakach, problemach naczyniowych), a także zabiegach sportowych (przy zerwaniu ścięgien, skręceniach, kurczach i bólach mięśni). 
Ponadto w SPA Zamku Topacz oferowane są zabiegi z wykorzystaniem innych urządzeń – jak Mezoterapia bezigłowa Skeyndor, czy Permanent Contour do masażu ciepłymi stemplami. Wszystko po to, by pomóc w odkryciu tajemnicy piękna ukrytej w każdym z nas. 

Zamek Topacz położony jest jedynie 20 minut od centrum Wrocławia i międzynarodowego lotniska Copernicus, 2 km od autostrady A4 i obwodnicy miasta, w miejscowości Ślęza. 

Źródło i foto: mat. prasowe Dodał(a): Dominika Czech , Piątek 20.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×