26 maja- jak uprzyjemnić Mamie jej święto?

Warto sprawić, by Dzień Matki był dla naszych Mam naprawdę wyjątkowy. W tym dniu przypominamy sobie o najważniejszych kobietach w naszym życiu, które wydały nas na świat. Podziękujmy Im i sprawmy, aby ten dzień był przyjemny i pełen miłości!

dzien mamy.jpg

Czas spędzony tylko z Nią

Prezentem, który sprawi Twojej Mamie najwięcej radości będzie spotkanie i trochę czasu spędzonego na rozmowie. Pójdźcie razem na spacer, do kina, teatru czy restauracji. Tak naprawdę nie liczy się miejsce, ale to, że spędzicie czas tylko we dwie, bo na co dzień niestety trudno jest o to zadbać.

Zobacz także: 8 pomysłowych upominków na DZIEŃ MATKI (Propozycje poniżej 100zł)


Bądź szefem kuchni tego dnia

Z okazji Dnia Matki wyczaruj w kuchni specjalny posiłek. Mama na pewno to doceni, szczególnie jeśli rzadko gotujesz. Przygotowany specjalnie na tę okazję przysmak z pewnością sprawi Jej wiele radości.

Chwila odprężenia

Każda z naszych Mam każdego dnia jest zabiegana i obarczona mnóstwem obowiązków, przez co ma prawo być zmęczona. Zafunduj jej tego dnia wyjątkowe chwile relaksu i odprężenia. Warto pomyśleć o podarunku w formie wizyty u kosmetyczki czy w gabinecie masażu.

Seans filmowy

Idealnym pomysłem na spędzenie czasu z Mamą w Jej święto jest zrobienie wieczoru filmowego. Przygotujcie wspólnie pyszne przekąski, usiądźcie przed telewizorem i obejrzyjcie ulubiony film.

Foto: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 25.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×