3 sposoby na zaskoczenie Mamy w dniu jej święta

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt celebrowanych na całym świecie. Aby podziękować mamie za cierpliwość i wsparcie, warto poszukać oryginalnych prezentów, które pozwolą na okazanie jej uczuć w wyjątkowy sposób. Zobacz jak Barack Obama, piłkarze holenderskiego klubu piłkarskiego Ajaks i amerykański aktor Ashton Kutcher zaskoczyli swoje mamy w tym wyjątkowym dniu.

mama i cóka.jpg

Element zaskoczenia

W Stanach Zjednoczonych Dzień Matki obchodzony jest 10 maja. Z tej okazji Barack Obama niespodziewanie zatelefonował do trzech mam. Znał je z listów, w których kobiety opisywały sytuację rodzinną, w jakiej się znajdują. Prezydent USA przedstawiał się trzykrotnie, aby kobiety uwierzyły, kto chciałby im podziękować za wysiłek i czas poświęcony na wychowanie dzieci. Nigdy by się nie spodziewały, że prezydent znajdzie czas na wykonanie telefonu z życzeniami właśnie do nich. „Praca, która wykonujesz, jest niesamowicie ważna” – powtarzał kobietom Barack Obama.


Kobiety nie mogłyby odebrać telefonu od prezydenta, gdyby nie nowe technologie. Współczesne matki chętnie korzystają z nowości technologicznych, chociażby w celu kontaktu z własnymi dziećmi. Dlatego mamę, wielbicielkę gadżetów, ucieszy smartfon charakteryzujący się nie tylko dobrym stosunkiem jakości do ceny, lecz również atrakcyjnym designem, który nie będzie stanowił dodatkowego obciążenia torebki.


Wspólne chwile

Oryginalny pomysł na wyróżnienie swoich mam mieli piłkarze amsterdamskiego klubu Ajaks.  W Dzień Matki, który w Holandii obchodzony jest 12 maja, rozegrali mecz z drużyną SC Cambuur. Wydarzenie poprzedziła uroczysta kolacja w hotelu Hilton. Następnie mamy piłkarzy pojechały na mecz i zostały poproszone o wprowadzenie swoich synów na murawę boiska. Niekryjące wzruszenia mamy otrzymały od piłkarzy kwiaty w barwach klubowych.


Nic tak nie cieszy każdej matki, jak możliwość patrzenia na rozwój dziecka. Dlatego z okazji Dnia Matki, zamiast konkretnego podarunku, zaproponuj mamie lekcję uwieczniania wspólnych chwil. W pierwszym momencie nie uwierzy, że przyjechałeś na dłużej niż trwa zjedzenie niedzielnego obiadu. Zaskocz ją. Jeśli kiedyś lubiliście uwieczniać na zdjęciach wspólnie spędzone chwile, tym razem zróbcie to na miarę XXI wieku. Mama niejednokrotnie pytała Cię, czym jest selfie. W odpowiedzi na jej pytania naucz ją wykonywać ten rodzaj zdjęcia. Sprawdzą się w tym smartfony z możliwością wykonywania szerokokątnego selfie. Tym sposobem mama będzie mogła nie tylko zatrzymać na zdjęciu każdą chwilę spędzoną z Tobą, lecz również przesyłać zdjęcia z wakacji.Umacnianie więzi rodzinnych

Amerykański aktor Ashton Kutcher, zamiast podarować mamie w prezencie czekoladki, postanowił spełnić jej marzenie. Z okazji Dnia Matki wyremontował jej dom. Kobieta nie kryła wzruszenia i zachwycała się, widząc kolejne wyremontowane pomieszczenia. Prezenty w formie przeżyć posiadają ładunek emocjonalny, który wzmacnia więzi rodzinne.

Gdy dziecko opuszcza dom rodzinny, jego matka odczuwa tzw. syndrom opuszczonego gniazda. Dlatego w dniu jej święta podaruj mamie możliwość bycia w stałym kontakcie z Tobą i przyjaciółmi. Częstsze rozmowy telefoniczne będą doskonałą okazją do umocnienia waszych więzi i nadrobienia czasu spędzonego osobno. Telefon posłuży mamie także jako wirtualna książka do przepisów na ciasta, którymi ugości Cię podczas następnego spotkania. 


Inspiracją do zaskoczenia mamy i podarowania jej prezentu była zasada „game changer” marki Wiko.

źródło: mat. prasowe

zdjęcie: Thinkstock  

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 25.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
artykuł ewidentnie reklamowy. wstyd, naprawdę.
Dodano: 2016-05-26 18:38:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×