34-letnia matka oddała życie za swojego nowo narodzonego synka

Miłość matczyna nie zna granic. Matka jest w stanie zrobić dla dobra swojego dziecka bardzo, bardzo wiele. Poznajcie historię młodej mamy, która wzruszy was do łez...

noworodek.jpg

34-letnia matka oddała życie za swojego nowo narodzonego synka

Tam gdzie w grę wchodzi dobro dziecka i matczyna miłość nie zna granic. Kobieta jest w stanie poświęcić bardzo wiele, czasem nawet wszystko. Tak było własnie w przypadku tej historii.

Młoda, 34-letnia matka trójki dzieci, Suzanne Mazzola, zaszła po raz kolejny w ciążę. Kobieta cieszyła się i czekała z niecierpliwością na kolejnego członka rodziny. Jednak nie wiedziała jeszcze, że będzie musiała podjąć bardzo trudną i jak się okazuje tragiczną w skutkach decyzję.

Zobacz też: KOBIETA URODZIŁA ZA WCZEŚNIE - TERAZ SZPITAL ŻĄDA OD NIEJ OGROMNYCH PIENIĘDZY 

Jeszcze w trakcie ciąży okazało się, że u kobiety zdiagnozowano chorobę zwaną łożyskiem Perceta. W tej sytuacji lekarze doradzali kobiecie przedwczesny poród, który nie narażałby jej życia, jednak dziecku dawał mniejsze szanse na przeżycie. Suzanne podjęła jednak bardzo odważną decyzję. Postanowiła zaryzykować swoje życie i donosić ciążę jak długo się da. 

 

Placenta Percreta, czyli łożysko przyrośnięte, to choroba, której najczęstszą przyczyną są blizny pooperacyjne, czy też powstałe po poprzednich cesarskich cięcia. To bardzo niebezpieczne powikłanie, które może zagrażać życiu matki, jak i dziecka. 

Choć Suzanne zdawała sobie sprawę, że decydując się na donoszenie ciąży naraża swoje życie, podjęła zdecydowaną decyzję, choć, jak mówią jej bliscy, była pełna obaw i bała się jak każdy.

Młoda kobieta, 2 lutego będą w 35 tygodniu ciąży urodziła małego, zdrowego synka, jednak podczas cesarskiego cięcia doszło do rozległego krwawienia. Mimo wielu wysiłków 15 lekarzy, którzy próbowali uratować jej życie, nie udało się. Kobieta zmarła na stole operacyjnym pozostawiając trójkę swoich dzieci i nowo narodzonego synka.

Suzanne oddała życie dla dobra swojego najmłodszego synka, czym dała największy wyraz swojej matczynej miłości.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 01.01.2015 (aktualizacja: 2015-02-20)

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (73)

Awatar
Anonim
Jak cudownie tendencyjny artykuł! Cudownie zmanipulowany - niby oddaje honor bohaterskiej kobiecie, a jednak przedstawia historię tak, żeby wszystkie komentarze były negatywne (przeczytajcie sobie kilkanaście ostatnich). Drogie panie, naprawdę sądzicie, że niemal codzienna dawka wiadomości o "zniszczonym ciele po ciąży", o trudach macierzyństwa, atakowanie zdjęciami ponętnych nastolatek i "perfekcyjnych" modelek, jest przypadkowe? Media chcą obrzydzić Wam rodzinę. Każdy etap - miłość, seks, małżeństwo, ciążę, poród, "powracanie do formy po porodzie" i na końcu same dzieci. Chcą zasiać w ludziach strach. Zniszczyć wiarę w miłość. Nie dajcie się przestraszyć. Najlepiej w ogóle przestańcie wchodzić na takie portale i żyjcie własnym, prawdziwym życiem.
Dodano: 2015-02-21 00:04:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
W głosie mi się nie mieści, jak okrutni jesteście. Kto dał Wam prawo do osądzania?! Byliście w takiej sytuacji? Zrobiła, co uważała za słuszne. I nie nam to oceniać!
Dodano: 2015-02-20 23:57:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
To co piszecie jest szokujące. Skąd u ludzi bierze się taki brak odpowiedzialności. Co ta kobieta chciała udowodnić i komu. Uważam że wyrządziła ogromne zło swoim dzieciom o najbliższym.
Dodano: 2015-02-20 23:53:37 Zgłoś nadużycie
Anonim
Świetnie, zostawiła 4rkę dzieci, chociaż mogłaby spróbować urodzić to ostatnie przedwcześnie...
Dodano: 2015-02-20 23:44:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dla mnie to głupota , a dwójka dzieci została sierotami BRAWA NA STOJĄCO
Dodano: 2015-02-20 23:43:10 Zgłoś nadużycie
Anonim
niezla idiotka , no ale teraz w siecie zaistaniala.- wooow--- ale tak na powaznie spokojnie mogla rodzic po 28 tygodniu- dziecko dopiesciliby w nkkubatorzee i nie osierocila by 4 dzieci - jak ludzie njiie mysla
Dodano: 2015-02-20 23:37:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
*sorry, 4 dzieci teraz to sieroty. Mam nadzieję, że najbliżsi się nimi zajmą.
Dodano: 2015-02-20 23:33:22 Zgłoś nadużycie
Anonim
I 3 dzieci teraz to sieroty. Mam nadzieję, że najbliżsi się nimi zajmą.
Dodano: 2015-02-20 23:32:37 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dlatego głupota, że ta baba zabiła matkę CZWORGU DZIECIOM, przez jej megalomanię będą teraz półsierotami.
Dodano: 2015-02-20 23:05:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
WYBÓR NALEŻY DO MATKI, WIĘC NIE ROZUMIEM , JAK MOŻNA NAZYWAĆ TO GŁUPOTĄ??? DLA WAS PEWNIE MNIEJSZĄ GŁUPOTĄ JEST ABORCJA, NIŻ ZARYZYKOWANIE SWOJEGO ŻYCIA DLA DZIECKA:( W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI, ŻE TAK MOŻNA, PRAWDA?
NO ALE TAKA TO I CYWILIZACJA :( NIESTETY ŚMIERCI I ZAGŁADY - WSZECHOGARNIAJĄCA KONSUMPCJA I TOTALNY EGOIZM,
Dodano: 2015-02-20 22:06:10 Zgłoś nadużycie
1  2  3  4  5  6  7  8  »

Zobacz również

×