3x lojalność i motywacja!

Pod takim hasłem odbyła się listopadowa odsłona konferencji. Uczestniczki dowiedziały się jak budować lojalność klientów, a co za tym idzie zwiększać sprzedaż.

Konferencja odbyła się 15 listopada w Hotelu Sheraton, w restauracji The Olive. Gośćmi specjalnymi byli Katarzyna Niezgoda – prezes DeniCler, dr Leszek Mellibruda – psycholog biznesu oraz Łukasz Lewandowski – współwłaściciel agencji IQ Marketing.

Sesję networkingową przeprowadzili specjaliści z BNI, co z pewnością zmotywowało panie do wymieniania się kontaktami. Na sam początek, Magdalena Świerczyńska - Niezależny Dyrektor Klubu Oriflame w duchu nadchodzących Świąt przedstawiła propozycję luksusowych podarunków zarówno pod poduszkę jak i pod choinkę.
W części merytorycznej dr Leszek Mellibruda podkreślał, że w budowaniu lojalności ważna jest nie tylko dbałość o jakość oferty czy tez produktu ale i o aspekt emocjonalny relacji. Opowiadał o tym jak silnie zakorzeniona w naszych umysłach jest reguła wzajemności wywołująca podświadomą chęć rewanżu za przysługę, prezent, czy uprzejmość.

Następnie Katarzyna Jasińska – ekspert ds. budowania lojalności SodexoMotivation Solutions, zaprezentowała na przykładzie firmy Ani Kowalskiej przy pomocy jakich narzędzi i metod B2C przyciągnąć i utrzymać klientów. Sposoby i narzędzia zmieniały się w miarę rozwoju firmy Ani K. Ostatnia część prezentacji poświęcona była roli giftingu w biznesie. Prelegentka odwoływała się do panujących na świecie trendów i rosnącego zainteresowania prezentami typu voucher w pudelku ze względu na możliwość podarowywania klientowi wyboru. Na koniec wspomniała także o nowych narzędziach online do zarządzania programami lojalnościowymi.

PREZENTACJA DO ŚCIĄGNIECIA NA www.sukcespisanyszminka.pl w relacji z konferencji.

O tym jak budować lojalność klientów reprezentując mikro, średnie i duże przedsiębiorstwa – debatowali goście specjalni Katarzyna Niezgoda, dr Leszek Mellibruda i Łukasz Lewandowski,dyskusję prowadziła Olga Kozierowska.
W części rozrywkowej było modowo. Na początek Katarzyna Niezgoda krótko opowiedziała o nowej kolekcji DeniClerMilano. Później o pięciu stylizacjach opowiedziała Aneta Zawiślak z DeniCler. Panie mogły tez skorzystać z porad specjalistów z Oriflame dotyczących indywidualnego makijażu i najnowszych trendów.

Kolejna konferencja już 13 grudnia.

Patroni medialni: Onet, Brief, PRoto, Essence, Milionkobiet.pl, Zwierciadło, PWnet, Businesswoman&life, Akademia Kobiet Sukcesu.


Dodał(a): Karolina Czaja , Poniedziałek 28.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×