5 życzeń, które można wysłać smsem na walentynki

Z wyrazami miłości i takie, z których powinna ucieszyć się także koleżanka czy kolega.

sms-na-walentynki-2016.jpgJeśli darzycie kogoś wielkim uczuciem i chciałybyście mu napisać kilka ciepłych słów, choćby smsem, to dobrze trafiłyście. Co prawda, nie polecamy takiej formy wyrażania uczuć, bo jesteśmy zdania, że nie ma nic lepszego niż rozmowa w cztery oczy, chyba że taki sms miałby być dopełnieniem miłego spotkania - wtedy co innego. Życzenia na walentynki sms można też przecież wysłać koleżance, czy przyjaciółce, jako wyraz sympatii. Nikt nie powiedział, że muszą być naszpikowane "kocham Cię" od pierwszej do ostatniej linijki. 

 POLECAMY: Na jaki film pójść do kina w walentynki?

Życzenia walentynkowe polecamy ułożyć samemu - nawet jeśli mają być proste i krótkie. Przecież wcale nie muszą być rymowane - chyba że walczycie o względy jakiejś poetki czy poety, to co innego. Metoda na "leniucha" jest taka, by skorzystać z gotowych pomysłów i wybrać taki, który Wam się najbardziej podoba. W internecie jest wiele z stron, na których znajdziecie życzenia na walentynki sms - śmieszne, rymowane, czy poważne. My także mamy dla Was 5 różnych prostych propozycji. 

1. ŻYCZENIA NA WALENTYNKI DLA KOLEŻANKI LUB KOLEGI:

Najlepsze życzenia w dniu św. Walentego! Dużo radości, czułości i przede wszystkim - miłości!

Dużo uśmiechów, uścisków, radości i oczywiście - szczęścia w miłości! 

Człowiek to stworzenie boże, co bez miłości obejść się nie może! W dniu św. Walentego życzę Ci, abyś zawsze miała kogo trzymać za rękę. 

POLECAMY: Dlaczego warto trzymać się za ręce?

2. ŻYCZENIA NA WALENTYNKI DLA chłopaka lub dziewczyny:

Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście! Ręce wyciągam, by chwycić Twe serce. Sercem gorącym przyjmuję Twe serce. Pragnę być z Tobą i już z nikim więcej!

Bądź nadzieją mi w bezsensie a w nieszczęściu bądź mi szczęściem... Kocham Cię!

POLECAMY: Inspiracje na walentynkowe stylizacje

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Niedziela 14.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×