6 aplikacji na telefon dla zapracowanych kobiet

Z czym współczesna kobieta przemierza świat? Kiedyś była to tylko torebka bez dna, teraz kobiety cały swój świat przenoszą do smartfona. Dla każdej zabieganej mieszkanki dużego miasta z pomocą przychodzą twórcy aplikacji, które ułatwiają i organizują ich życie. Z jakich top 6-ciu aplikacji korzysta współczesna kobieta?

6 aplikacji na telefon dla zapracowanych

Smartfon to dla kobiet prawdziwe centrum dowodzenia, z którego mogą zaplanować zakupy i dietę, zamówić taksówkę, umówić się ze znajomymi, zarezerwować stolik w restauracji, a potem zdać relację ze spotkania reszcie znajomych. Które aplikacje im to umożliwiają?

Listonic


Jak często wracamy z zakupów bez produktów, których akurat nie ma w domu? Gdy pamięć zawodzi, a pod ręką brak długopisu i kartki na spisanie listy, aplikacja Listonic ułatwi cały ten proces. Listonic daje możliwość tworzenia listy zakupów w aplikacji i aktualizowanie jej z partnerem, czy współlokatorami. Przez zeskanowanie kodu kreskowego ulubionych produktów można dodać je do listy. Kolejna zaleta Listonica to informowanie na bieżąco o aktualnych promocjach w największych sieciach handlowych i porównywanie cen. Dzięki Listonicowi możesz być kobietą sukcesu i wzorową panią domu w jednym!

Zobaczcie także: Poznajcie TOP 10 aplikacji fitness

MyFitnessPal


Zakupy spożywcze już mamy, ale ile one mają kalorii? Podpowie nam to aplikacja MyFitnessPal, czyli rozbudowany kalkulator kalorii, który obliczy kaloryczność każdego produktu, poprzez zeskanowanie kodu kreskowego, albo samodzielne jego wyszukanie z rozbudowanej bazy. Pozwala również na zaplanowanie własnej diety, obliczenie idealnej wagi i wymaganej ilości spożywanych kalorii, by osiągnąć wymarzony cel!

mytaxi


Napięty grafik mieszkanki dużego miasta często oznacza przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Dzięki aplikacji mytaxi może ona zamówić taksówkę bez pośrednictwa centrali. Nie ma potrzeby wychodzenia z ważnego spotkania aby zamówić taksówkę, bo w mytaxi może zrobić to z poziomu smartfona, a możliwość śledzenia taksówki na ekranie telefonu, pozwala na precyzyjne zaplanowanie wyjścia. Od razu też dostaje w aplikacji informację o kierowcy, w tym zdjęcie, imię i nazwisko, numer telefonu, a nawet numer rejestracyjny, dzięki czemu może czuć się bezpieczna nawet wracając późnym wieczorem. Z mytaxi współpracują tylko licencjonowani kierowcy, a system ocen gwarantuje, że są to osoby o wysokiej kulturze osobistej, które nie zepsują nam humoru przed ważnym spotkaniem.

Zobaczcie także: Aplikacja zamiast prawdziwego partnera? Nowy wynalazek podbija świat singli


WhatsApp


Milion spraw na głowie powoduje, że zacierają się kontakty ze znajomymi. Aplikacja WhatsApp to minimalistyczny komunikator tekstowy, która pozwala nam na stały kontakt ze znajomymi. Posiada wszystkie cechy dobrego komunikatora: jest prosty, przejrzysty, ma możliwość wysyłania zdjęć i filmów. Czy czegoś jeszcze potrzeba, żeby umówić się ze znajomym, bez konieczności dzwonienia albo wysyłania sms-ów?

Quandoo


Szczegóły spotkania dogadane, taksówka czeka, ale… czy mamy pewność, że w naszej ulubionej restauracji znajdzie się wolne miejsce? Dzięki aplikacji Quandoo możesz sprawdzić w jakich restauracjach znajdzie się wolny stolik, o który w piątkowy wieczór bez rezerwacji raczej trudno. Rezerwacja stolika odbywa się w prosty sposób, bez konieczności wyszukiwania numeru kontaktowego do restauracji, gdy nam się spieszy.

Zobaczcie także: Czym grozi robienie selfie?

Instagram


Jesteś w najmodniejszej knajpie w mieście, a dania na talerzu aż się proszą o ich uwiecznienie? Najlepszym miejscem na zdanie relacji ze spotkania jest aplikacja Instagram. Pozwala na tworzenie własnego albumu zdjęć w sieci, które można przerobić za pomocą filtrów i udostępniać znajomym. Dodatkowo, jeśli ktoś lubi śledzić co się dzieje u ulubionych gwiazd, Instagram jest do tego najlepszym narzędziem. Dzięki oznaczaniu zdjęć hashtagami, możemy wyszukać interesujące nas zdjęcia użytkowników z całego świata.

Wszystkie zaprezentowane aplikacje można pobrać ze sklepu w telefonach z oprogramowaniem iOS, Android i Windows Phone. Takie udogodnienia jak Listonic, MyFitnessPal, mytaxi, Quandoo, WhatsApp i Instagram to prawdziwy must have każdej kobiety, której każdy dzień wypełniają obowiązki domowe, służbowe i towarzyskie.

Zobaczcie także:Foto: Thinkstock
Źródło: Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 03.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
arteMida85
Takie aplikacje znacznie ułatwiają codzienne czynności. Też mam kilka, z których regularnie korzystam. Najczęściej są to programy dedykowane do ćwiczeń. W przypadku PC warto dodać do naszej przeglądarki kilka przydatnych wtyczek. Pozycje wspomniane w tym artykule https://lenovozone.pl/blog/top-10-wtyczek-chrome/ na pewno ułatwią pracę i korzystanie z sieci.
Dodano: 2018-10-28 20:34:32 Zgłoś nadużycie
Matyldas
Aplikacja dla zapracowanych fryzjerów, kosmetyczek, biznesów usługowych to Tricomi.pl, więcej przeczytasz na http://tricomi.pl/blog.
Dodano: 2017-02-08 23:50:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×