Agata Młynarska wypowiedziała się o tragedii Filipa Chajzera

Dziennikarz stracił syna, ale nie wszyscy Internauci uszanowali ten fakt. Kiedy Filip Chajzer podał informację o śmierci syna, spotkał się z falą hejtu. Skomentowała to Agata Młynarska. Sprawdźcie.

Agata Młynarska wypowiedziała się o tragedii Filipa Chajzera

W niedzielę, tj. 19.lipca, dziennikarz dodał wstrząsający wpis na swoim Facebooku, w którym informował, że właśnie stracił syna i że prosi o uszanowanie jego prywatności.

Zobaczcie także: Filip Chajzer stracił syna

Niestety nie wszyscy zrozumieli, co Filip Chajzer przeżywa. W sieci natychmiast pojawiła się cała masa nieprzychylnych komentarzy, które m.in. zarzucały mu, że dzieli się taką informacją na Facebooku. Pojawiały się one głównie na portalach plotkarskich.

Całą sytuację skomentowała Agata Młynarska w swoim wpisie na Facebooku.

Śmierci należy się cisza, szacunek, delikatność, współczucie, modlitwa, myśl.Czytając o hejcie wokół śmierci synka Filipa Chajzera nie przecieram oczu ze zdumienia.Dlaczego to kogoś jeszcze dziwi?Przecież to człowiek potrafi wycelować lufę w drugiego człowieka,skopać, poniżyć, zadać ból , cierpienie, bez granic.Zabić z zimną krwią.Taki też jest człowiek.Czym różni się lufa karabinu od klawiatury komputera? - tylko tym, w czyje wpada ręce.Przypominają mi się słowa z wiersza mojego Ojca- "wojna nigdy nie jest daleko, wojna zawsze jest blisko".To, co dzieje się w świecie generowanym przez fora internetowe jest już jak wojna.Toczy się obok nas, próbuje nas wciągnąć.I tak sobie myślę, co z tym możemy zrobić? Droga jest jedna- im więcej widzimy zła, tym więcej musimy dać z siebie dobra.Tylko te dwie siły, w ostatecznym rozrachunku, stają na przeciw siebie.To my decydujemy którą z nich wybieramy.Całej rodzinie Filipa,składam wyrazy najgłębszego współczucia.Jedyne co możemy dać z siebie w takiej chwili, to przyzwoitość.


Śmierci należy się cisza, szacunek, delikatność, współczucie, modlitwa, myśl.Czytając o hejcie wokół śmierci synka...

Posted by Agata Mlynarska on 22 lipca 2015
Naszym zdaniem jest to bardzo trafny komentarz, a co wy o tym myślicie?

Zobaczcie także:Foto: KAPiF
Źródło: MilionKobiet.pl/ Facebook@Agata Młynarska


Dodał(a): Anka P. , Środa 22.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Przy okazji pokazała swoje zdjęcie co ono ma wspólnego ze śmiercią syna pana Chajzera jak zwykle się lansuje i również swojego ojca!!!!
Dodano: 2015-08-03 09:20:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
nie omieszkala przy tym zrobic ojcu reklamy, czy tu chodzi bardziej o hejt czy o reklame ojca Mlynarskiej przy okazji czyjejs smierci?! nie wiadomo co gorsze
Dodano: 2015-07-29 18:59:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Pani Agato piękne i pełne ciepła słowa. W tym momencie tak wszyscy powinniśmy myśleć. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny Maksymiliana.
Dodano: 2015-07-29 06:20:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Piękne i budujące słowa! Brawo p.Agato!!!!!!!!!!! Trafione w punkt. Bardzo współczuję Filipowi Chajzerowi i Dziadkom Maksymiliana
Dodano: 2015-07-26 14:50:21 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×