Alergia na kosmetyki? Bell - Partner 3. Edycji Akademii Kobiecości ma rozwiązanie

Uczestniczki 3. Edycji Akademii Kobiecości poznały rozwiązanie problemu alergii na kosmetyki do makijażu, zobaczcie relację.

bell_akademia kobiecości.jpg

Alergia na kosmetyki? Bell - Partner 3. Edycji Akademii Kobiecości ma rozwiązanie

Uczulenie to problem, z którym boryka się coraz więcej osób. Niestety wiele kosmetyków zawiera w swoim składzie substancje, które powodują reakcje alergiczne.

Swędzenie, wysypka, zaczerwienienie to najczęstsze objawy uczulenia na różne kosmetyki. Żadna z nas nie chce tego doświadczyć na własnej skórze. Jednak znaczna część dostępnych kosmetyków może wywoływać te niechciane reakcje.

Podczas 3. Edycji Akademii Kobiecości Cosmopolitan, marka Bell zaprezentowała najnowsze hipoalergiczne kosmetyki, które z pewnością staną się hitem, nie tylko wśród kobiet, które cierpią na uczulenia. 

Najnowsza seria HYPOallergenic od Bell, to kosmetyki do makijażu: cienie w sztyfcie, fluidy, pudry, pomadki. Wszystkie produkty charakteryzują się tym, że nie zawierają składników, które najczęściej uczulają i sprawiają problem.

Uczestniczki Akademii Kobiecości miały także okazję nauczyć się od wizażystek z Bell ciekawych i różnorodnych form makijażu.

Zobaczcie relację:

partnerzy cosmo.jpg

zalando.jpg

 

Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 14.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×