Angelika Wachowska na okładce CKM!

Na okładce majowego numeru CKM Angelika Wachowska, studentka, modelka i zakupoholiczka. Jako dodatek do magazynu Wielka Księga Kawałów Barowych, kilkaset kawałów bez cenzury, zaskakujące tricki barowe, niezwykłe fakty, memy, których nie znajdziesz w internecie. Zobaczcie co jeszcze czeka na Was w tym numerze!

Angelika Wachowska na okładce CKM!

Angelika Wachowska na okładce CKM!


W majowym CKM:


•    Wielki sport: wywiad z Lukasem Podolskim Najpopularniejszy w Polsce piłkarz reprezentacji Niemiec, urodzony na Śląsku Lukas Podolski, opowiada o swoich pasjach, słabostkach, miłości, braku pociągu alkoholu, ogórkach kwaszonych dziadka z Gdańska i tym, że chciałby zagrać z Robertem Lewandowskim

•    Raport - tanie podróżowanie - w 80 złotych dookoła świata Długi weekend to najbliższa okazja przetrenowania jak gdzieś pojechać, coś fajnego obejrzeć, zjeść miejscowych przysmaków, wrócić pełnym wrażeń do domu - i nie zbankrutować. Jeśli nie w długi weekend, możesz tanio urządzić sobie wakacje.

•    Piwna majówka - maj to idealna pora, by spróbować nowych smaków piwa i dowiedzieć się czegoś nowego o trunku z pianką. Podpowiadamy gdzie co pić, gdzie co zwiedzać oraz podajemy najnowsze naukowe fakty dotyczące spożycia piwa.

•     Heros Dennis Rodman, słynny niegdyś koszykarz, a dziś przyjaciel dyktatora Korei Północnej, spisał wspomnienia. Jedno można o nim powiedzieć z pewnością: choć był sportowcem,  nigdy nie preferował zdrowego trybu życia...

•    Gadżety na wiosnę - parę odjechanych gadżetów, dzięki którym chętniej wychylisz nos z domowych pieleszy i wyjdziesz na wiosenny spacer lub przebieżkę.

•    Crime story: Wywiad Louis Ferrante Zaczynał karierę jako mafioso w słynnej rodzinie Gambino, ale po ośmioletniej odsiadce zaczął uczciwe życie biznesmena i pisarza. Nikt nie wie tyle co on o ciemnych sprawkach mafii, a to co opowiada zmrozi ci krew w żyłach.

•    Partnerstwo: poradnik orgazmodawcy Wszystko, co mężczyzna powinien wiedzieć o kobiecym orgazmie

•    Ziołoterapia ...czyli siedem roślin, które przydadzą się każdemu facetowi. Leczą kaca, podnoszą inteligencję, a nawet podnoszą, hm, satysfakcję z pożycia...

•    Pictoriale Viki, dj-ka z Budapesztu oraz Hannah i Melissa, dwie urocze Brytyjki, które wybrały się w podróż samochodem po Europie, ale bały się przyjechać nim do Polski

Angelika Wachowska na okładce CKM!

Angelika Wachowska na okładce CKM!

Angelika Wachowska na okładce CKM!

Angelika Wachowska na okładce CKM!JUŻ JEST! CKM DOSTĘPNY W WERSJI CYFROWEJ NA TABLETY  (IPADY + TABLETY Z SYSTEMEM ANDROID).

APLIKACJE DO POBRANIA NA: www.sklep.marquard.pl

Angelika Wachowska na okładce CKM!

Angelika Wachowska na okładce CKM!

Źródło: CKM
Foto: CKM
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 15.04.2013 (aktualizacja: 2014-04-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×