Ania Durka prowadząca "Matura to Bzdura" na okładce CKM

Gwiazdą listopadowego numeru CKM została modelka i prowadząca program "Matura to Bzdura" Ania Durka. Zobaczcie co redakcja przygotowała dla Was w tym numerze!

Ania Durka prowadząca "Matura to Bzdura" na okładce CKM

Ania Durka prowadząca "Matura to Bzdura" na okładce CKM


 W listopadowym numerze m.in.:


    •    Wywiad numeru: Arkadiusz Jakubik. Znany aktor i nieco mniej znany wokalista punkrockowej grupy Dr Misio mówi CKM m.in. o nowym filmie, nowej płycie, hipsterach, reżyserach i zabijaniu pluszowych misi.

    •    Tadeusz Błażusiak: Słynny zawodnik hard enduro mówi o bólu, zwycięstwie, pieniądzach i dlaczego życie w Andorze jest lepsze od życia w Tatrach.

    •    Brad Keselowski: Amerykański kierowca wyścigowy, mistrz NASCAR opowiada o swoich polskich korzeniach, treningu zawodowego kierowcy oraz o czołgu, który chce sobie kupić. 

    •    Marek Saganowski: Z reprezentantem Polski, członkiem elitarnego 'Klubu 100', rozmawiamy o wszystkim, tylko nie o... piłce nożnej.

    •    Andrea Pirlo: Przedrukowujemy fragmenty autobiografii słynnego włoskiego piłkarza Andrea Pirlo, pomocnika Juventusu Turyn, mistrza świata z 2006 roku oraz (uwaga!) gwiazdy reklam polskiego producenta okien - firmy Drutex.

    •    Nürburgring: Po kultowym torze wyścigowym jeździmy razem z młodym polskim kierowcą Maciejem Dreszerem. I wyprzedzamy wszystkich!

    •    Jeden dzień w San Quentin: Ekskluzywny materiał! Skazany na śmierć zabójca w listach do CKM opisuje jak wygląda codzienne życie w celi śmierci w najsłynniejszym więzieniu świata. Mocne, poważne, autentyczne.

    •    Crazy cart: Szalony test CKM:  redaktorzy osobiście sprawdzają, jak jeździ się na crazy cartach, czyli małych gokartach dostosowanych do driftu.

    •     Ed Stafford, mistrz survivalu i bohater programów Discovery, przygotował dla czytelników CKM zestaw porad, dzięki którym dobrze przygotujesz się do wyprawy w dziki teren.

    •     Samoobrona. Jakie sprzęty dostępne bez zezwolenia pozwalają nam na skuteczne odparcie ataku, którego ofiarą staliśmy się w domu lub poza nim? Przegląd gadżetów, które mogą zwiększyć nasze bezpieczeństwo.

    •    Nie daj się wcisnąć pod obcas! Fachowy instruktaż jak uniknąć największej pułapki w relacjach damsko-męskich, czyli smutnego w skutkach wejścia pod damski pantofel.

    •    Makarony: Podstawa męskiego żarcia rozłożona na czynniki pierwsze: czym różne rodzaje makaronów różną się od siebie, z czym się je je oraz czym popija (podpowiedź: dobrym piwem).

    •    Męski styl: Jesienne ubrania dla modnego mężczyzny: ciuchy, buty, dodatki, plus porady jak to wszystko ze sobą łączyć, żeby wyglądać dobrze, ale nie stracić majątku.

Uwaga KONKURS!

CrossFit – wielki konkurs dla czytelników w którym można zdobyć siłownię crossfitową wartości 14 tys. złotych

Ania Durka prowadząca "Matura to Bzdura" na okładce CKM

Ania Durka prowadząca "Matura to Bzdura" na okładce CKM

 

Ania Durka prowadząca "Matura to Bzdura" na okładce CKM

Ania Durka prowadząca "Matura to Bzdura" na okładce CKM

 

Źródło/Foto: CKM
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 09.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
I have bookmarked your blog, the articles are way better than other similar blogs.. thanks for a great blog!
visit here
https://butcherblockco.com/portable-kitchen-island
Dodano: 2019-03-15 20:46:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
Thank you for helping people get the information they need. Great stuff as usual. Keep up the great work!!!
web link
Dodano: 2019-01-22 15:18:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
Great job for publishing such a beneficial web site. Your web log isn’t only useful but it is additionally really creative too. There tend to be not many people who can certainly write not so simple posts that artistically. Continue the nice writing
SnoBlaze
Dodano: 2019-01-13 21:34:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
I really appreciate the kind of topics you post here. Thanks for sharing us a great information that is actually helpful. Good day!
Acer Coe
Dodano: 2018-12-09 12:34:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
I like this post,And I guess that they having fun to read this post,they shall take a good site to make a information,thanks for sharing it to me.
click here
Dodano: 2018-11-26 08:39:43 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×