Anna Mucha w Shape

Na okładce najnowszego numeru Shape zobaczycie Anne Muchę, piękną i wysportowaną kobietę oraz szczęśliwą mamę.

Anna Mucha w Shape

Anna Mucha w Shape

W październikowym SHAPE Anna Mucha opowie Czytelniczkom SHAPE m.in. o tym, w jaki sposób udało jej się wrócić do formy po urodzeniu córeczki oraz o tym, jak wiele dobrej energii i radości wniosła w jej życie Stefania.

- Cudów nie ma. Jeżeli mam dobrze wyglądać, muszę się zmobilizować i zacząć się ruszać. Moje założenie jest proste: im bardziej się teraz przyłożę, tym lepiej będę wyglądać za kilka lat. Więc ćwiczę - mówi Anna Mucha w wywiadzie dla Shape'a.

Oprócz wywiadu, Czytelniczki znajdą także Trening z Gwiazdą pt. "W roli głównej Anna Mucha" - tym razem jest to fitness dla początkujących. Jak wszystkie nasze gwiazdy – również Ania – ćwiczy pod czujnym okiem naszej ekspertki – Ewy Chodakowskiej.

- Cudów nie ma. Jeżeli mam dobrze wyglądać, muszę się zmobilizować i zacząć się ruszać. moje założenie jest proste: im bardziej się teraz przyłożę, tym lepiej będę wyglądać za kilka lat. Więc ćwiczę - mówi Anna Mucha w wywiadzie dla Shape'a

Anna Mucha

Anna MuchaW numerze także:


Materiałem godnym szczególnej uwagi w październikowym SHAPE jest (R)ewolucja październikowa czyli metamorfoza w miesiąc – to opracowany przez specjalistów SHAPE dokładny plan działania, przygotowany w formie kalendarza (na październik'2012), który pomoże każdej Dziewczynie (która oczywiście będzie tego chciała :)) zmienić się z kobiety kanapowej w rasową fitness woman żyjącą aktywnie i zdrowo. W materiale znajdą się bardzo konkretne rady od: psychologa, trenera, dietetyka oraz eksperta urodowego.

Polecamy też zbiór artykułów pod wspólnym hasłem "Twoje piersi zawsze w formie".
Są to:

  • Dmuchaj i chuchaj na biust
  • Piersi: dbaj o nie i ciesz się życiem
  • Piersi w górę
  • Dieta&piersi
Dodał(a): MR , Czwartek 27.09.2012 (aktualizacja: 2012-10-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×