Basia Kurdej-Szatan w październikowym HOT Moda

Basia Kurdej-Szatan aktorka, którą wszyscy pokochali po tym jak zagrała w reklamie telewizyjnej, została gwiazdą październikowego HOT Moda!

Basia Kurdej-Szatan w październikowym HOT Moda

Basia Kurdej-Szatan w październikowym HOT Moda


Basia zawdzięcza popularność reklamie, ale już wkrótce zobaczymy ją w komedii romantycznej "Dzień dobry, kocham cię". Fani wiedzą też, że jej hobby to muzyka i śpiewanie. Jest bardzo ciekawa mody i chętnie oddaje się w ręce stylistów, aby się przekonać, jak ją widzą, jaki look jej zaproponują. "Na takich spotkaniach często odkrywam coś dla siebie i zdarza się, że kupuję rzeczy z sesji" - mówi w wywiadzie. W naszej sesji, która odbyła się w warszawskim Ogrodzie Botanicznym, pobawiliśmy się ciuchami w męskim stylu i pokazaliśmy, że ta subtelna blondynka ma charakterek.


W najnowszym numerze HOT Moda:

  • najgorętsze modowe tematy
  • 5. urodziny HOT Moda i konkurs z supernagrodami
  • start wielkiej akcji Stylowy maraton, w której możesz nauczyć się stylu i wygrać Alfa Romeo MiTo!Z okazji 5. urodzin HOT Moda przypominamy nasze najlepsze okładki i gwiazdy, które na nich pokazaliśmy, piszemy o modelkach, które dla nas pozowały, a teraz są na światowym topie. A dla czytelniczek mamy konkurs z supernagrodami.


Akcja STYLOWY MARATON

  • Będzie w niej można skorzystać z darmowej porady stylistki HOT Moda oraz profesjonalistów Dior, wygarć Alfa Romeo MiTo i inne wspaniałe nagrody. Akcja będzie trwała do grudnia, odwiedziny 10 centrów handlowych w całej Polsce. Poznajcie szczegóły, weźcie udział!


Temat numeru: DŻINS! Pokazujemy wszystkie denimowe trendy 2014. Przeznaczono na to aż 16 stron!


Hity jesieni: SWETRY XXXL. Zobaczcie, jakie cuda wyczarowali z wełny projektanci i co znalazły dla was w sklepach stylistki HOT Moda.


Must have na październik:

- cienki golf

- militarna koszula

- superpara: skóra i krata

- puchowa kamizelkaUroda

Trendy jesień-zima 2014/15 w makijażu i fryzurach: rzęsy w stylu Twiggy, fryzury z przedziałkiem, usta na perłowo i wiele, wiele innych.


Basia Kurdej-Szatan w październikowym HOT Moda

Basia Kurdej-Szatan w październikowym HOT Moda


Źródło/Foto: HOT ModaDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 15.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×