Beata Sadowska gwiazdą majowego SHAPE

Maj to idealny miesiąc aby zadbać o swoją formę i sylwetkę! Najlepiej zrobić to z magazynem SHAPE. Zachęcamy do przeczytania ciekawego wywiadu z Beatą Sadowską.

Beata Sadowska gwiazdą majowego SHAPE

Beata Sadowska gwiazdą majowego SHAPE


Gwiazda majowego numeru SHAPE ceni sobie zdrowy tryb życia oraz sport, co więcej potrafi czerpać z niego pozytywną energię, jak sama mówi:

– Biegam dla przyjemności, dla frajdy. Nie dla ścigania się, nie dla wyniku czy kolejnej życiówki, tylko dla uśmiechu, endorfin i zadowolenia na mecie. Bez względu na to, czy jest to meta maratonu czy koniec zwykłego treningu – mówi Beata Sadowska, dziennikarka, prezenterka telewizyjna i szczęśliwa mama prawie ośmiomiesięcznego Tytusa.

Oprócz rozmowy z Beatą Sadowską polecamy również trening - "Pokaż brzuch i pupę w bilini", w którym gwiazda ćwiczy z Ewą Chodakowską.  

W majowym SHAPE także:

FITNESS

• Poradnik: Zostań rolkarką

Nieważne, czy będziesz jeździć dla zabawy, czy w ramach fitnessu – jazda na rolkach przyniesie ci wiele korzyści. Poprawisz kondycję, spędzisz czas na świeżym powietrzu, wzmocnisz nogi, ujędrnisz pośladki

i poprawisz poczucie równowagi. Może zyskasz też nową pasję? Zanim tak się stanie, musisz zdobyć podstawowe umiejętności panowania nad rolkami. Zrób to z SHAPE!


• Trening: Spalaj tłuszcz w 24 minuty

Tobie też uda się schudnąć, jeśli tylko na poważnie zaangażujesz się w nasze sesje kardio. Daj sobie szansę i nie szukaj wymówek, bo  wszystko, czego potrzebujesz, by  z nami poćwiczyć, to  24 minuty wolnego czasu. Let's go! :)


• Trening: Złap sexy balans

Ćwicząc na specjalnym dysku balansującym szybko wymodelujesz ładne kobiece kształty. Teraz to one są na topie, przesadnie szczupła sylwetka dawno już odeszła do lamusa!


KUCHNIA:

• Pod lupą: Sosy w stylu latino

Dwa kontynenty, kilkadziesiąt krajów, bogactwo kultur i smaków. Wspólny mianownik kuchni Ameryki Południowej i Środkowej to  aromatyczne sosy, będące zarówno podstawą, jak i zwieńczeniem  dań przyrządzanych z prostych regionalnych składników. Przepisy i inspiracje znajdziesz w majowym SHAPE.

• Lekcja odżywiania. Jedz na surowo

Raw diet, czyli surowa dieta, to  nie tylko sałatki i  przegryzki z  marchewki. Spróbuj autorskich dań szefa kuchni i  restauratora Matthew Kenney'a  i  przekonaj się, że odejście od  kuchenki może być zbawienne nie tylko dla twojej figury, ale i  kubków smakowych.

• Dieta metaboliczna

Przepis na szczupłą sylwetkę nigdy nie był prostszy! Wystarczy, że przestaniesz omijać posiłki. Jedząc więcej i rezygnując tylko z niektórych produktów, możesz uregulować swój metabolizm w zaledwie 8 tygodni. I raz na zawsze rozprawić się z nadwagą!


PSYCHE

• Czuję... więc jestem

Lubisz ludzi wrażliwych, bo świetnie się z nimi rozmawia. Odpowiada ci też ich sposób postrzegania świata. Gorzej, kiedy sama musisz pokazać swoją wrażliwą stronę. Wtedy usiłujesz grać twardzielkę, żeby nie zostać zranioną. Niepotrzebnie.


• Naukowcy kontra równość płci

Czy to prawda, że mężczyźni regularnie krzątający się z odkurzaczem po salonie mają mniej udane życie erotyczne niż ich koledzy, których z tak zwanych „spraw domowych” interesuje jedynie płacenie rachunków? A jeśli nawet tak jest, czy to wystarczający powód, by wybrać na partnera macho, który sam sobie nawet kawy nie zrobi?


URODA

• Pupa jak marzenie

Według raportu Durexa, aż 27% polskich mężczyzn uważa zaokrąglone pośladki za najbardziej seksowną część kobiecego ciała. Wygrywają one w rankingu z piersiami. Niebagatelnie, bo o ponad 10% dalej plasuje się inteligencja, kolor włosów i uśmiech. Zaskoczona?


ZDROWIE

• O niepłodności inaczej

Każdy, kto podejmuje starania o dziecko, pragnie, by trwało to jak najkrócej. Nieocenionego wsparcia może udzielić tradycyjna chińska medycyna...


SUPERTEMAT:

• Warsztaty kulinarne. Nowa era gotowania

Na fali popularności telewizyjnych kulinarnych show do patelni i garnków rwie się w Polsce coraz więcej osób. A zamiast samotnie wertować książki kucharskie, mogą skorzystać z coraz bogatszej oferty warsztatów z gotowania i uczyć się od mistrzów. SHAPE proponuje przegląd nowoczesnych kursów kulinarnych

Beata Sadowska gwiazdą majowego SHAPE

Beata Sadowska gwiazdą majowego SHAPE


Źródło/Foto: SHAPE
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 28.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×