Cara Delevingne gwiazdą sierpniowego wydania magazynu JOY

Bohaterką sierpniowego wydania jest modelka i aktorka Cara Delevigne, z tej okazji do magazynu został dodany kupon zniżkowy na zakupy w Top Shop na Zalando, którego twarzą jest właśnie Cara. Zobaczcie, co jeszcze na was czeka w tym numerze.

Cara Delevingne gwiazdą sierpniowego wydania magazynu JOY

Najnowsze wydanie magazynu JOY już trzeci raz ukazało się w niestandardowym dla pisma formacie XXL. Magazyn od 8 lat wydawany był w wersji "pocketowej" natomiast w czerwcu zadebiutował
w powiększonej wersji.

Bohaterką sierpniowego wydania jest modelka i aktorka Cara Delevingne. W wywiadzie zdradza ona swoje wrażenia z pierwszych dni na planie filmowym, opowiada jak na początku kariery musiała zmagać się z brakiem pewności siebie oraz jak często pisze smsy do Karla Lagerfelda.

Cytat z wywiadu:
Pamiętam, że kiedy byłam nastolatką, był to dla mnie najtrudniejszy etap w życiu. Chyba wiele osób czuje to samo. Myślisz wtedy: nikt Inn nie przeżywa problemów podobnych do twoich. Żałuję,
że w tamtym czasie nie miałam wokół siebie więcej osób, z którymi mogłabym porozmawiać o swoich emocjach. Ale ja mogę być kimś takim dla moich fanów.Ponadto w JOY:

Jak wyglądać 5 kilko szczuplej? – Stylistki prezentują sprawdzone triki modowe, dzięki którym będziesz mogła porzucić wymagające diety i wyglądać jak gwiazda Hollywood. Wystarczy, że zastosujesz się do kilku prostych zasad, a efekt będzie natychmiastowy. 

Hity beauty do 49 zł! 25 ekstra produktów za mniej niż 50 zł! Tylko w JOY, redaktorki przeprowadziły dla Was przegląd okazji cenowych w najbardziej znanych i lubianych drogeriach oraz sklepach.

Co najbardziej lubisz w swoich wyglądzie: 7 kobiet i 3 mężczyzn zdradzają, z czego są dumni gdy patrzą w lustro. Przeczytaj i odnajdź w sobie swoje mocne punkty!

Temat z okładki: Mój facet jest gwiazdą – Nieznane kobiety znanych mężczyzn opowiadają
o radościach i trudnościach bycia w relacji ze znanymi facetami. W roli głównej cztery niesamowite kobiety, których możecie nie znać, ale z pewnością warto je poznać! 

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne – Zaprezentowane zostały najnowsze trendy, podpowiedziano jak je nosić, dobrać fryzury i makijaże - słoneczna sesja zdjęciowa z  czytelniczkami JOY w roli modelek.
Cara Delevingne gwiazdą sierpniowego wydania magazynu JOY


Źródło: JOY
Foto: JOT/ FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 17.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×