Celia Jaunat, dziewczyna znanego piłkarza na okładce CKM

Celia Jaunat to piękna francuska modelka, a prywatnie dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, czołowego piłkarza reprezentacji Polski!

Celia Jaunat, dziewczyna znanego piłkarza na okładce CKM

W numerze znajdziecie także:

WYWIADY:

Grzegorz Krychowiak
Facet naszej dziewczyny z okładki. A poza tym reprezentant Polski i zawodnik FC Sevilla wart na piłkarskim rynku 30 mln euro. Biją się o niego największe kluby, a w wywiadzie dla CKM mówi m.in. o Celii, ale też o samochodach, zegarkach, butach i o tym, co pił oblewając triumf w finale Ligi Europy na Stadionie Narodowym.

Łukasz „Juras” Jurkowski

Z eks-zawodnikiem MMA, a dziś komentatorem sportów walki, rozmawiamy o wszystkim, tylko nie o laniu po pyskach.


Motoryzacja
Byliśmy, zobaczyliśmy, opisaliśmy: najbardziej niesamowite – i niebezpieczne – wyścigi motocyklowe świata: Isle of Man Tourist Trophy!

Polskie wojsko
Czy na pewno zakupy i inwestycje naszej armii idą we właściwym kierunku? Wsadzamy kij w szprychy Leopardów i pokazujemy słabe punkty polskiego programu zbrojeń.

Drony
Testujemy drona, ale inaczej niż wszyscy! Czy wiedziałeś, że z pomocą tej latającej maszyny możesz rozebrać dziewczynę? To już wiesz. Inne fajne rzeczy, które zrobisz z dronem – zobacz w CKM.

Partnerstwo
Jak nakłonić kobietę, żeby w łóżku robiła to, na co ty masz ochotę? Nasza autorka to dobrze wie – i dzieli się swoją wiedzą.

Dziewczyny z tatuażem

Najpiękniejsze wydziarane dziewczyny świata w obiektywie mistrza Christiana Sainta.


CKM NA LATO:

Make Life Harder
Prześmiewczy duet ekspertów od wszystkiego opisuje kurorty ulubione przez polskich turystów. Przewodnik tylko dla ludzi z poczuciem humoru – i o mocnych nerwach.

Wielkie ochłodzenie
Gorące lato? Żeby je znieść z godnością będziesz potrzebował pomocy - najlepsza zaś będzie pomoc w płynie. Przedstawiamy trunki, które najlepiej smakują w gorące dni i ciepłe noce.

Fitness
Jak utrzymać formę podczas wakacji, z dala od domu i siłowni? Trener Dawid Woźniakowski pokazuje sprawdzone ćwiczenia z użyciem akcesoriów podróżnych. 

Gadżety wodne
Jak wakacje, to koniecznie nad wodą. A jak nad wodą, to przydadzą ci się te „wodne” gadżety  i sprzęty.

Kuchnia
Doradzamy jakie specjały powinieneś spróbować w różnych regionach Polski.

Męska moda

Propozycje męskich ciuchów na gorące lato, które sprawią, że wypoczynek nie tylko będzie udany, ale też mocno w trendach.


Celia Jaunat, dziewczyna znanego piłkarza na okładce CKM

Celia Jaunat, dziewczyna znanego piłkarza na okładce CKM


Źródło/ Foto: CKM
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 09.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×