CHARYTATYWNA AKCJA W TK MAXX. Ty też możesz pomóc dzieciom!

Do TK Maxx trafiła kolejna porcja charytatywnych produktów, których dochód ze sprzedaży wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI Stowarzyszenia WIOSNA. Tym razem w ofercie dostępne są m.in. skarpetki w świąteczne wzory. Dodatkowo, chcąc pomóc jak największej liczbie dzieci, tegoroczne Mikołajki TK Maxx ogłasza DNIEM ŚWĄTECZNYCH SKARPET – każdy kto wesprze akcję w social mediach używając #dzienswiatecznychskarpet i pokaże charytatywne skarpetki sprawi, że TK Maxx przekaże dodatkowe środki na rzecz programu. Akcję wspiera Areta Szpura z polskiej marki modowej Local Heroes oraz polska blogosfera.

swiateczne skarpetymain.jpg

Polacy kochają gadżety związane ze Świętami. Czerwone koce w białe gwiazdki, foremki do ciasta w kształcie dzwoneczków lub swetry z reniferem to już klasyka gatunku w TK Maxx, do której w tym roku dołączają specjalne, świąteczne skarpetki charytatywne dla niej i dla niego. Granatowe w białe gwiazdki śniegu, zielone w czerwone kokardki, a może szare w różowe prezenty?

TK Maxx przygotował mnóstwo świątecznych wzorów, które wprawią klientów w iście bożonarodzeniowy nastrój. Doskonałe na prezent dla mamy, przyjaciółki, siostry czy też męża, dziadka lub najlepszego przyjaciela. Są dostępne w opakowaniach po trzy sztuki, wszystkie w różnych wariantach kolorystycznych. Najważniejsze jest jednak to, że dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. 

Inicjatywa prowadzona przez Stowarzyszenie WIOSNA działa w Polsce od 2003 r. i sukcesywnie pomaga dzieciom, które są w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Program uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki wolontariuszom, młodzi studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI nie tylko zyskują motywację do nauki, ale przede wszystkim poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Dzięki temu, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte, chętne do współpracy, a na ich twarzach pojawia się uśmiech.

TK Maxx pragnie przekazać jak największą kwotę na działanie i rozwój programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, dlatego każdy kto kupi charytatywne skarpetki i podzieli się ich zdjęciem na swoich kanałach social media wraz z oficjalnym hasztagiem akcji #dzienswiatecznychskarpet i oznaczeniem partnerów programu @TKMAXX i @AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI sprawi, że marka przekaże dodatkowe środki.

Każdy post wspierający akcję równa się dodatkowe 5 zł brutto. Oficjalnie, Dzień Świątecznych Skarpet celebrowany będzie w Mikołajki, 6 grudnia 2016 r., ale cała akcja trwa już od 21 listopada, aż do Świąt. Swoje wsparcie okazała Areta Szpura z polskiej marki modowej Local Heroes, która została ambasadorską akcji. Do projektu przyłączyły się również przedstawicielki polskiej blogosfery. 

Aneta tak uzasadniła swój udział w akcji: "Gdy TK Maxx zgłosił się do mnie z propozycją wsparcia programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI od razu byłam na TAK! Uwielbiam pomagać i jeśli tylko mogę chętnie biorę udział w akcjach charytatywnych. Święta to najlepszy moment, aby zwrócić uwagę na potrzeby innych. W projekcie #dzienswiatecznychskarpet podoba mi się forma akcji – możemy przecież pomóc dzieciakom kupując jednocześnie urocze skarpetki dla siebie lub bliskich. Poza tym wzorki skarpetek są super fajne”.

Zobacz też: Kolędowanie pełne niespodzianek w najnowszej, świątecznej kampanii TK MAXX!

Charytatywny projekt skomentowała również Deborah Dolce, Group Brand and Marketing Director w TK Maxx: "Chcielibyśmy, aby w tym roku o świątecznych skarpetkach mówili wszyscy, bo dzięki temu będziemy w stanie zebrać jeszcze więcej środków na wsparcie AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Poza tym uważamy, że taki prezentowy klasyk w postaci skarpetek zasługuje na swoje 5 minut. Dlatego za każde wykorzystanie #dzienswiatecznychskaretek z oznaczeniem partnerów akcji przekażemy dodatkowe fundusze na pomoc podopiecznym programu. W końcu w Świętach chodzi o hojne dzielenie się z innymi."

Obok skarpetek w charytatywnej ofercie marki pojawią się również kartki świąteczne oraz lizaki i czekoladowe monety, a także bożonarodzeniowe Bags for Life. Dochód ze sprzedaży tych produktów również wesprze podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Co więcej, z okazji Mikołajek we wszystkich sklepach TK Maxx w całej Polsce od 25 listopada do 6 grudnia prowadzana będzie zbiórka funduszy na rzecz programu. Specjalne, oznaczone puszki na datki będą zlokalizowane przy kasach. Zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie edukacji i rozwój 2200 dzieci.

Zobacz, jak wyglądają wybrane świąteczne produkty od TK MAXX, których kupnem wesprzesz akcję charytatywną: 

TK Max_Damskie czerwone Świąteczne skarpety_24.99 zł.jpg

TK Max_Damskie Świąteczne skarpety_24.99 zł (2).jpg

TK Max_Damskie Świąteczne skarpety_24.99 zł.jpg

TK Maxx_Świąteczne czekoladowe lizaki_5.99 zł.jpg

TK Maxx_Świąteczne kartki pocztowe_10.99 zł.jpg

zdjęcia, źródło: materiały prasowe